Toxická svokra

Príspevok v téme: Toxická svokra
scallia

Zdravim vsetkych,ktori maju toxickych svokrovcov:)
Nebudem sa rozpisovat,ako velmi mi ublizili-ublizuju ti moji,skor som zvedava na vas nazor na tuto konkretnu situaciu......
Prosila som manzela velakrat,aby sa so svokrou ohladom nasich sukromnych veci nebavil..
Dnes sa ma svokra spytala,ako dopadli moje vysledky...
Velmi ma to nahnevalo !
Hnevali by ste sa na svoju polovicku tiez,ze nerespektuje vas a aj napriek vasej prosbe nadalej sa zveruje svojej mame-otcovi ? ? ?

Symet

Bývate sami?alebo máte svokrovcov na krku každý deň? Musíš mu nejak vysvetliť určité veci,hlavne aby pochopil že niektoré veci sú naozaj súkromné...ale to očividne nechápe,skús si s ním niekedy sadnúť a priamo mu povedať problém,a to svoje : e si stale nieco musim vymyslat : nech si nechá pre seba a poriadne vypočuje...a možno povedať aj svokre aby nemusela až tak prudko riešiť tieto veci :)

scallia

Ano Symet ,mas pravdu,aj ja tak uvazujem.
staram sa mu to vysvetlovat uz dost dlho,aj sa ,ako som spominala,vela veci zmenilo,ale on jednoducho nechape,preco by to jeho mama nemohla vediet :)) co je na tom take hrozne -urcite sa spyta !
najhorsie na tom je to,ze akonahle zacnem s temou jeho matky,al. rodicov,tak pocuvam len stare zname-ze si stale nieco musim vymyslat :(

Symet

Možno by neubližovali tak ... keby tvoj manžel im nehovoril veci o ktorých nechceš aby vedeli ... ( súkromné ) v prvom rade to skús s ním vyriešiť...tam bude pes zakopaní nie ?

scallia

Dakujem ,presne to som cakala.ale ja uz prosim 4 roky.Vela sa toho zmenilo,ale toto jednoducho neviem dosiahnut :((
len na to myslim,a mam take nervy
Asi sa naozaj prestanem zdoverovat jemu-ale potom -ma take manzelstvo vobec vyznam?

soffa

hej hnevala by som sa.a velmi.sukromne veci su sukromne .mna tiez nezaujima svokrovcov zivot.povedz mu ze mu nemozes verit a ze si urcite veci nechas uz pre seba.

latour

povedz mu, že ak sa mieni on zdôverovať s TVOJIMI vecami rodičom, prestaneš sa zdôverovať ty jemu (a dodrž to)