Vážny problém vnímania..

Príspevok v téme: Vážny problém vnímania..
man123

Zdravím mám veľký problém čo sa týka vnímania reality a seba samého..
Dosť často na mňa príde akoby som nemal svoje telo, akoby som ho proste ani nevedel ovládať..
Je to zložité vysvetliť, ale je to hrozný pocit a strašne sa bojím..
A ešte mám pocit akoby veci okolo mňa neboli reálne.
Veľký strach mám z tohto a potrebujem pomoc..

man123

Tak teraz je to už veľmi vážne..
Vôbec si neuvedomujem sám seba, akoby som bol mimo svojho tela, je to hrozné, asi sa zabijem..:(

man123

Snažím sa prehovoriť rodičov, ale furt si melú svoje..
Sám tam ísť nemôžem lebo nemám 15..
Neviem už čo robiť..:(

skus to

v 17 rokoch mi to zacalo mama bola proti tak som zdvyhol tu plesnivu rit a isiel som sam k psychyatrovi...prides povis co a ako ona urci diagnozu....

skus to

chod ku psychyatrovi a daj sa liecit ja som mal to iste 2 roky a nakoniec mi zabral diazepam....neurol,xanax,a podobne veci su sracky s toho mi bolo este horsie...a este uzivam Alventu 150 MG....skus mozno to pomoze a na spanok mam mirzaten 45 mg....vela stastia

somalec

man123,

pokiaľ máš naozaj pocit, že to nezvládaš, musíš nejako tých vašich prehovoriť, nejak na nich zatlač, že žiadaš aspoň jedno sedenie u psychológa, treba ich zlomiť.

Je to čiastočne aj začarovaný kruh myšlienok a obáv, že čo sa ti deje. Mozog je v strese a nevie sa ukľudniť.

Skús si možno prečítať tento článok, možno ti to pomôže:
blog.depersonalizace.info

Každopádne, ak sa niečo nájde, čo ti to zlepší, tak to nebude až také vážne a zvládneš to.

Keď už nič tak aspoň ti odporúčam si ísť kúpiť nejaké vitamíny - magnézium, niacín, nejaké Bčko (hlaavne B6), C a podobne. Možno aj nejaké čaje na uvoľnenie, napr. medovkový.