Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žena - svokra

Príspevok v téme: Žena - svokra
aminep

Moj partner je totalne na makko z vlastnej mamy. Ja mu nemozem povedat, nic. Na mna sa vie osopit aj nepekne. Vynada mi, urazi sa a tvari sa co som mu ja urobila - a skutocne ZA NIC. Ale mama? Ta mu nada ako malemu 4 - rocnemu chlapcovi a tej sa este on za to OSPRAVEDLNUJE a liska sa jej. Ja to nechapem. Preco ste vy chlapi taki poka..ni zo svojich matiek? Preco nemate rovnake kriteria na partnerku aj matku? Da sa s takym chlapom vobec planovat buducnost?

Fleur-de-lis

rovnaké kritéria na matku a partnerku? Si si istá? ;) To by som teda nechcela :)
Ťažko posúdiť keďže som tie situácie nevidela. Je podľa mňa ale úplne normálne, že človek nereaguje rovnako na matku a priateľku. Úcta by ale v obidvoch vzťahoch chýbať nemala. No otázka je u mňa aj to, čo spôsobilo to, že vo vzťahu k tebe úcta chýba. Pokiaľ by to bol môj vzťah a uvedomila som si, že vo veľkej miere aj moje správanie spôsobilo to, že ku mne stratil úctu, tak by som skúsila zmeniť môj prístup. Pokiaľ by som ale úprimne a v čo najväčšej pravdivosti nevnímala chybu u seba v takej miere, že by to malo spôsobiť stratu úcty partnera, tak by som s človekom, ktorý mi nadáva neostávala ani náhodou. Teda toľko teória, v praxi je vždy viacero vecí navzájom prepletených a jedno vedie k druhému...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.