Chlamydie a zapal prostaty

Príspevok v téme: Chlamydie a zapal prostaty
Cayman431

Zdravim,
Uz tri mesiace mavam bolesti na hradzi a v podrusku, antibiotika mi vzdy tieto bolesti na par tyzdnov zmiernili a takmer zlikvidovali ze som znova bol relativne zdravy, bolesti sa mi vratili avsak pred cca 2 tyzdnami uz aj s problemami s mocenim, obvodna ma poslala na na vysetrenie sexualne prenosnych chorob STD.. nasli mi tam chlamydiu trachomatis a este nejaku bakteriu. Bol som u urologa ktory rovno skonstatoval ze ide o chronicky bakterialny zapal prostaty a ze budem muset dlhsiu dobu uzivat antibiotika.. mozno aj dva mesiace.
Naordinoval mi 2x Azithromycin 500 mg po (3 tabletky) a o tri tyzdne sa mam vratit na kontrolu a dalsi postup liecby.
Chcem sa spytat, mate niekto skusenost s takouto chorobou ? Je strasne psychicky unavajuca :(
Ake mate skusenosti stymito antibiotikami ? mna znova okmazite ma dali do kopy, ale tento raz bolesti stale pocitujem, uzivam tie ATB uz stvrty den.
Vdaka

RNG

Zialbohu atb casto na chlamidie nepracuju, co uvidis velmi skoro. A tzv chronicke nakazy nazyvaju lekario take, na ktore nemaju spravne ucinne lieky.
Odporucam odmaskovac NAC a serrapeptazu, a roztok citricidalu, , pripadne aj extrakt z olivovych listov a kvapky samento coumanda a banderol, dlhodobo.