Muž, ktorý sa nikdy nebozkával

Príspevok v téme: Muž, ktorý sa nikdy nebozkával
Nepobozkany

Zaujímal by ma váš názor a ak mi pomôžete, tak budem veľmi rád.

Od malička som bol extrémny introvert. Stále som bol zahľadený do knižiek a hlboko som nad všeličím premýšľal. Môžem dokonca tvrdiť, že som nazbieral viac vedomostí ako väčšina ľudí za celý život. No na druhej strane som bol v spoločnosti dosť tichý a bez vtipných zážitkov, kedže som nikdy nevystrájal žiadne blbosti. Niekedy som za celý večer nepovedal ani jedno slovo a teda som nebol moc atraktívny pre mnohé baby.

Pred dvoma rokmi ako 22-ročný som sa to rozhodol zmeniť. Kedže som vedel dosť a fungovaní mozgu, tak to veľký problém nebol. Začal som sa postupne meniť na extroverta (stal som sa komunikatívnejší, všímavejší, citlivejší a možno aj trochu hlúpejší :D). Zaujímavosťou je, že predtým ako introvert sa mi páčilo každé dievča, každé sa mi zdalo byť dokonalé a teda do každého by som sa vedel zamilovať. No po zmene som si začal všímať každé detaily a teraz keď ma pozve nejaké dievča, tak ju dokážem aj odmietnuť, keby som si pri nej nevedel predstaviť dlhodobý vzťah. Hľadať dievča na jednu noc by som tiež nedokázal, kedže nechcem nikomu ublížiť.

Problémom je, že stále nemám žiadne skúsenosti zo vzťahov. Nikdy v živote som nemal žiadne rande a dokonca ma nikdy nepobozkalo žiadne dievča.

Na jednej strane by som teda chcel dôkladne vybrať dievča s rozumom a potom sa o ňu starať do konca života s vedomím, že mám to najlepšie.

Na druhej strane sa bojím, že keď sa mi už bude nejaká páčiť, tak sa nebudem páčiť ja jej hlavne z dôvodu chabých skúseností.

Niekedy si hovorím, že som stratený prípad. :D

Keby som avšak nazbieral skúsenosti zo vzťahov, tak by som tento problém nemal. Je avšak naozaj potrebné naučiť sa flirtovať? Je potrebné chodiť po diskotékach a vyspať sa s niekoľkými babami, aby som bol atraktívnejší?

Baby, videli by ste veľký problém, keby vám napríklad 30-ročný muž povedal, že sa ešte nebozkával? Mohla by to byť pre neho výhoda, keby ste vedeli, že ste jediná v jeho živote?

Ďakujem za akúkoľvek reakciu :)

klarina

nepúšťaj sa bezhlavo do vzťahu!! aký to má význam? aký typ dievčat chceš zaujať tým, že budeš mať kopu skúseností?? nepočúvaj také rady ako uffff...
nájdi si také dievča, ktoré si zaslúži to, že by si bol pre ňu jediný. naozaj to stojí za to a také dievča to vie aj oceniť. ja som šťastná a hrdá na to, že som pre môjho muža jediná a viem, že s ním môžem počítať navždy. neviem si predstaviť, že by to bolo inak.

[zruseny37]

Ak by sa ten tridsiatnik medzičasom vyspal len tak s niekým len preto, aby sa s niekým vyspal, tak by ho to nespravilo atraktívnejšieho. Rozumieš tomu? Sex ti zmení pohľad na život a na samotný sex, ale spraviť to len tak je hlúposť. Však máš len 24, to ešte nie je tak veľa. Do 30ky možno budeš mať už aj 2 deti.

Nevieš reagovať? A na to je nejaká tabuľka, ako sa máš správať? Nie je.

Nerozumiem, ako by mal taký muž zmeniť správanie kvôli mne? Mala som nápadníka, ktorý chcel kvôli mne prestať s rôznymi vecami, ale ja som nestála o niekoho, kto to nespraví kvôli sebe. Nemáš sa meniť pre iných, ale pre seba.

Ak by som spoznala chlapa, s ktorým by som si rozumela, tak by mi bolo úplne jedno, či je alebo nie je panic. Však párkrát sa spolu vyspíme a naučí sa všetko. Aj tak každej žene vyhovuje niečo iné.

Bezhlavo sa pustiť do nejakého vzťahu je totálna kravina, ale ak ti len to pomôže pochopiť, že na tom nezáleží, tak nech sa páči.

Nepobozkany

idylka, ďakujem za rozumnú reakciu. Máš veľkú pravdu v tom, že by som sa mal vyznať v ľuďoch. Myslím si, že v tom nemám problém, kedže poznám veľa ľudí. Možno je ešte náročné rozlíšiť skutočné vnútro človeka, ktoré je možné rozlíšiť len pri určitých situáciach (napr. pri nejakej nezhode alebo nečakanej udalosti). To avšak skúsenosťami zrejme nezlepším.

Ďalej píšeš, že nemám šajnu, o čom píšem, keď som spomenul ten sex. Toto ti vyvrátila užívateľka uffffff. Aj keď je pravda, že je to dosť individuálne.

A to trochu odlišné správanie si uvedomujem. Je pravda, že stále som trochu čudný. Napríklad keď sa nesnažím druhú osobu poštekliť, robiť napriek (z lásky) alebo keď neviem správne reagovať na niektoré momenty. No myslím si, že by som sa vedel do toho rýchlo dostať. Len by som potreboval byť v nejakom vzťahu, pretože bez toho to nejde.

Otázka je, či by si aj ty bola schopná pripustiť, že taký muž môže vďaka tebe zmeniť správanie k lepšiemu.

Alebo keď spoznáš muža s takým správaním, tak si povieš, že to nemá zmysel a hľadala by si iného?

Vyzerá to tak, že zrejme najlepšie riešenie pre mňa je to, ktoré napísali viiila a uffffff a to teda bezhlavo a bez premýšľania sa pustiť do nejakého vzťahu.

Ďakujem za reakcie :)

uffffff

Keby mi 30ročný muž povedal, že ešte nemal sex, nie to, že sa ešte nebozkával, tak by sa mi hnusil. Imho musí mať nejakú vadu/chybu a rozhodne by to nebola žiadna výhoda.
Nie všetko v živote sa dá teoreticky naštudovať. Niečo musíš jednoducho len bezhlavo zažiť.

[zruseny37]

Nejde len o skúsenosti vo vzťahu, ale potrebuješ sa trochu vyznať v ľuďoch, poznať typy, pretože bez nejakých skúseností asi len tak nenájdeš tú správnu ženu, a pokiaľ ide len o tie skúsenosti, tak partnerka vhodná k tebe je taká, ktorá to bude akceptovať.

Už len tým, že si myslíš, že svoju atraktívnosť zvýšiš sexom, dávaš najavo, že vôbec nemáš šajnu, o čo ide.

Nevidela by som problém v tom, ak sa 30-ročný muž nebozkával, ale predpokladám, že by sa našiel problém v jeho správaní.

viiila

veľa okolo toho premýšľaš... o bozkávaní sa všeobecne veľa píše kravín a človek potom zvažuje kam jazyk, koľko sliniek a blabla bla.. kravín si človek prečíta, vypočuje od známych.. ja som sa tiež dlho bozkávaniu vyhýbala, lebo mi to nejak "nechutilo".. začala som tak klasicky v puberte na diskotékach - také tie pripité zvedavé bozky a voľáko to nebolo ono... potom aj neskôr dospelejšia som sa bozkom vyhýbala, lebo milion myšlienok v hlave .. a potom to prišlo - je to tá nejprirodzenejšia, najchutnejšia, najkrajšia vec na svete, keď tam je vzájomná kompatibilita.. stačí vypnúť mozog a nechať sa unášať :)