Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaľúbená do staršieho

Príspevok v téme: Zaľúbená do staršieho
Anika24

Skutočne už neviem čo robiť, som zúfalá. Veľmi ho milujem, problém je však že je o 15 rokov starší. Mám 18 a nie nie je to môj profesor :D. Vždy keď sa stretneme, vymeníme si pohľady. Nie je ženatý a priateľku si nie som istá či má. Bojím sa prihovoriť sa, ísť za ním a skúsiť to...Preto žiadam o vaše názory ako sa k tomu postaviť...ostať len pohľadoch, alebo ho skúsiť získať ?

88998

Anika a není to náhodou taká tá platonická láska, vieš taká keď si napr. do nejakého herca alebo speváka. Možno ho ani nemiluješ, len je tvojím vzorom, obdivuješ ho, ale vysvetluješ si to zamilovanosťou. Pýtaš sa či by to malo zmysel, či by si si ho mala získať. Môj názor je taký, že nechaj ho radšej tak. Nechaj ho nech si ide svojím životom a ty si choď zas svojím. Nemalo by to budúcnosť. Ale nikto ti nezakazuje aby si sa na neho nepozerala, to môžeš aj naďalej. Pozeranie je neškodné :D. Ľudia nám do života prichádzajú a odchádzajú...neboj ono ťa to prejde

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaľúbená do staršieho - Fórum - ZDRAVIE.sk