Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Druhá šanca

Príspevok v téme: Druhá šanca
nell552

S priateľom som bola skoro 2 a pol roka. Pred pár tyzdnami sme sa rozisli resp. ja som navrhla rozchod ale nakoniec sa on rozisiel so mnou ale to nie je podstatne...byvali sme spolu na byte 1 a polroka v meste kde sme studovali a obcas som bola na vikend u jeho rodicov...rozumeli sme si aj ked obcs boli nezhody ale to vacsinou pre hluposti...dost mi vadilo ze uz nemal zaujem o akekolvek aktivity ci uz sa ist len tak prejst alebo nejaky vylet...stale sa venoval len svojim konickom a aj ked som mu povedala ze mi to vadi tak on na to len ze pre neho su vylety a vsetko len zbytocne vyhodene peniaze..trapilo ma to lebo zo zaciatku to bol uplne iny clovek chodili sme medzi ludi na vylety a tak..ale postupom casu to uplne skoncilo...vsetko mal zaheslovane tvrdil ze to je jeho sukromie ale kto by neupodozrieval ked take bezpecnostne opatrenia mal ako keby tam vazne nieco skryva...vela veci ma trapilo tolerovala som mu to aj som mu o tom vravela co ma trapi ale on nejavil zaujem nieco napravit a ja dufala ze sa to nejako casom zlepsi....az zrazu jedneho dna po telefonate kvoli jednej akcii na ktoru som ho chcela zavolat aby sme vobec niekam sli s neho vyslo ze uz nevie ci chce byt so mnou a ze chce aby bol koniec...taku facku som od neho necakala...o dva dni na to som si musela prist pre veci a odstahovat sa od neho...cakala som ze bude odmerany ale vravel ze chce koniec a spraval sa uplne inak...nakoniec som sa odstahovala od neho a po par dnoch sa ozval s tym ze urobil hlupost ze to strasne lutuje a ze ma chce naspat...ale po tom vsetkom som uz neverila.. vyhodil ma z domu cez skuskove..a zrazu sa spamata ze dovod ani na rozchod nebol a chce vsetko napravit...zacali sme byt opat v kontakte celkom sa snazil a ja som zacala rozmyslat ze mu dam druhu sancu ze dostal priucku a spamatal sa... ALE.. odrazu zo dna na den sa bezdovodne prestal ozyvat nedvihal telefon neodpisoval na sms..uz som sa zacala o neho bat a v tom sa len ozval ze je v poriadku ze sa nemam o neho bat...a ze sa uci bez vsetkeho kontaktu..to by som pochopila keby normalne mi o tom povie...ale on ze mam mu dat pokoj mam ho nechat tak...ja nechapem vobec jeho spravanie najprv sa snazi chce ma naspat .. a na druhy den mam ho nechat tak..zacalo mi na nom opat zalezat a zrazu toto...vie mi niekto vysvetlit co tym sleduje?

Bandolera

Zahrava sa s tebou, a snad o to nestojis... Ukonci to, zablokuj si ho a nekomunikuj s nim, ked si on uz vybral...

priateľ.

Jednoducho mi lezie na nervy to, že stále dobiedzaš, nedopraješ mi ani trošku súkromi, nemôžem sa vkľude učiť. Mohla by si mať aj pre mňa trochu pochopenie, nielen hľadieť len a len na seba a vypisovať blbosti na nete!!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Druhá šanca - Fórum - ZDRAVIE.sk