Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Únava a štípanie očí

Príspevok v téme: Únava a štípanie očí
Robo548

Čaute, volám sa Robo mám 17 rokov a v poslednom čase ma trápi častá únava už cca 3 dni .. no nie únava ako taká proste telo nemám ani moc unavené len moje oči by spali a stále sa mi zýva niekedy mam aj telo unavene .. stale ma to taha do postele pritom chodievam spať o 22:00 neviem čim to bude väčšinov dávam do seba dosť vitamínov.. takže tým to podľa mňa nemôžem byť no aj keď nie všetky do seba dávam, proste jem väčšinov ovocie, pijem citronovú štavu a tak.. niekto hovori že to je vitamínmi že ich nemám dostatok a niekto zas že nemám dostatok cukru v tele a niekto zasa iné .. i keď je pravda že cukor si vôbec nedávam cez deň .. moc mi nechutia sladkosti a ani také veci .. dlho som športoval a prestal som .. možno to je aj tým že mám nedostatok pohybu kedže skoro celý deň sedím pri pc.. ja neviem čo to je prosim poradte mi, ďakujem .. sorry za gramatiku

ivonka133

ak dlho sedíš za pc, je normálne že ťa bolievajú oči. Skús skús si kúpiť kvapki do oči, ak to nepomôže, treba vyhľadať lekára.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Únava a štípanie očí - Fórum - ZDRAVIE.sk