Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žehlenie vlasov

Príspevok v téme: Žehlenie vlasov
prezýýýývka

ahojte, pred nedávnom som si začala žehliť vlasy mám ich nad plecia a ked ich nevyžehlím no tak maju velky objem a stoja nepekne.. no problém je v tom že vyžehlene mi vydržia hodinu max.. idem do školy a už maju povodny objem a na koncoch sa lomia do vonka.. neviete čo použiť aby to vydržalo čo najdlhšie?

Nana4321

Tak poprve rozhodne dobra zehlicka, po druhe ochranny pripravok (nie obycajny z drogerie) a ked si chces casto vlasky zehlit pravidelne podstrihavat konce a osetrovat ich, regenerovat. (Ver mi viem velmi dobre o com hovorim zehlim si vlasy zopar rokov a zo zaciatku som si ich dobre znicila a dlho trvalo kym som ich dala dokopy a nebolo to lacne)
Co sa tyka toho ze ti to nevydrzi. No musis si vlasy rozdelit a po pramenoch ich zehlit. A musi ti to vydrzat ak ti vlasy nezmoknu.. Atd. Aj ja som mala zo zaciatku vlasy ako lev ale bola som par krat na keratine a staram sa o ne a skludnili sa teraz si ich umyjem vyfukam a vyzehlim do 10 min a mam dlhe vlasy a vydrzi do dalsieho umytia :)

prezýýýývka

neviem ako sa volá ale je keramická.. lenže ja nemám vlnité vlasy.. ja ich mam nakratko a stoja mi končeky do vonka a vyzera to maximalne blbo a vobec sa mi to nehodí ... no ved ja ráno nemám čas take si ich rýchlo prebehnem

Zemjak

A taktiez by si si mala spravne zehlit vlasy. Po mensich pramenoch a pomalou rychlostou. Ak po nich prejdes rychlo, potom ten efekt aj rychlejsie vyprcha.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.