Hanbím sa za priatelku

Príspevok v téme: Hanbím sa za priatelku
Jano8988

ahojte,

chcem sa spytat, ci ste mali uz niekedy taky problem. Som riaditelom medzinarodnej spolocnosti, chodim na kadejake ceremonie, vecierky, slavnosti.. a problem je v tom, ze vacsinou tam kazdy chodi s partnermi.. lenze okruh mojich obchodnych partnerov ma za manzelky/priatelky baby na urovni, pekne ako obzazky, ktore sa o seba staraju.. vacsinou maju aj vysoke skoly.. moja priatelka je len stredoskolsky vzdelana, normalna baba s vacsim zadkom, necvici, ziadna manikura - pedikura, kozmetika.. raz za rok sa da ostrihat v kadernictve.. moc sa nemaluje.. ma taky vztah vyznam?? je mi s nou vynikajuco, rozumieme si, starame sa o seba navzajom, sex super.. ale proste ako nahle ju vytiahnem niekam von, len trpnem nech tam niekoho znameho nestretneme.. a o spominaných vecierkoch uz ani nehovorim.. uz som par krat bol s inymi kamaratkami miesto nej. nepacilo sa jej to, ale nic nehovorila, lebo vedela ze na urovni tej kamaratky sa nevie ani spravat ani vyzerat.. a viem, ze sa na tych podujatiach ani neciti moc dobre, kedze tam po nej vsetci pozeraju.. prosiim radu, rozist sa?? dakujem :)

Slobodna

Máš poriadnu dilemu. Ako partnerka je skvelá, no nemôžeš od nej žiadať aby išla proti svojej prirodzenosti a robila zo seba výstavný kus. Máš baby, ktoré jediné čo vedia je stáť a vyzerať a potom máš baby, ktoré sú vhodné pre život.