Žiaden sex po svadbe, som zúfalá

Príspevok v téme: Žiaden sex po svadbe, som zúfalá
krestanka2.0

S manželom sme obaja veriaci a preto sme pred svadbou spolu nemali sex. Lenže už sme vyše roka vo zväzku a stále nič! Ja som sa ho aj snažila zvádzať, ale on sa aj sprchuje sám. Vlastne som ho ešte nikdy nevidela nahého a hrozne ma to trápi. Iba v plavkách na spoločnej dovolenke. Spíme v jednej posteli a maximálne sa pobozkáme. Prosím pomôžte mi!

neverím

neverim, že téma je reálna. veriaca manželka by o mužovi nepovedala že si honí. je to vulgárne slovné spojenie. tomu, čo tému zakladal, to skrátka troška ušlo. ale už je šidlo z vreca von, už ďalšími fintami nepresvedčí.

krestanka3.0

Prečo sa zakladateľke témy vysmievate? Ju to trápi a vy ju tu aj jej manžela dehonestujete. To nie je od vás pekné.

dildo

No v provom rade, som sa skoro po..toto, keď som si to prečítal. Podľa mňa, choď za ním do spálne...chyť ho za vtáka..a konaj...ak sa bude zdráhať, nepoľav, pokračuj....niektorým typom sa to tak páči, bohužial, chcú byť dobýjaní od ženy. Ak nie a odstrčí ťa...myslím si, že je gay ako vyšitý....a po dalšie...obaja ste si dosrali život, lebo ste veriaci...váš mozog je nastavený na kraviny...kým nezačnete sexovať, bude len a len horšie...máš 22, čo budeš čakať...mala si vziať mňa...a mala by si to 5x do týždna :). A deti Vám kto prinesie?? Bocian?? Ježiško pod stromček??? Hmmm, rozveď sa...alebo ho zober do poradne...a kúpte si Dildo...ked nevieš čo je to, v dalšom príspevku ti to vysvetlím.. :). Pekný víkend.

Biela Kobra

Masturbácia je podľa Písma hriech, lebo vtedy vyjde semeno navnivoč. Spať s manželkou nie je hriech, naopak, je to bohumilé. Pán povedal: "Milujte sa a množte sa." Vy sa milujete a nemnožíte. Z čoho mi vychádza, že váš problém nemá nič spoločné s vierou. Tvoj muž je jednoducho chorý a fakt, že odmieta o tom diskutovať, svedčí o jeho probléme. Ak ho hlboko ľúbiš, nejdem ti radiť, aby si ho opustila, ale tvoj muž sa bez odbornej pomoci jednoducho nezaobíde. Aký vzťah má so svokrou alebo svokrom? Nezbadala si nikdy nejaké formy násilia alebo tlaku - fyzického alebo duševného z ich strany? Pokojne tam môže byť niečo z minulosti, na základe čoho má tvoj muž zo sexu strach... ale to sa bez odborníka nevyrieši. Ak odmieta o tom diskutovať, k lekárovi ho nedostaneš, skús sa o tom porozprávať aspoň so spovedníkom alebo s nejakým moderne zmýšľajúcim kňazom, ktorému obaja dôverujete. Aj podľa Biblie je povinnosť muža obcovať so svojou manželkou, možno kňazovi príde na um nejaký rozumný spôsob, ako to tvojmu mužovi vysvetliť. Držím palce.

Lenka223

prečítala som nazov aj prve dva prispevky a som sa tak splakala od smiechu ako uz davno nie :D :D :D :D :D :D :D :D to v dnesnej dobe su este taki ludia? :D