Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krém s vysokým UV filtrom 50+ proti opáleniu

zuzi74

ivonka133, to bude asi tym, ze na sk lekarnach nie je zial dostupny. Ja si ho objednavam cez internetove lekarne a v zahranici si ho dokupujem ak je treba bezne v lekarni.

zuzi74

lady_vamp, pri pouziti jasne pisu, ze "Pri nadmernom potení, plávaní a sušení nanášanie prípravku zopakujte".
Takze na vysoku odolnost by som sa az tak nespoliehala. Zalezi aj od fototypu pokozky, ak ma niekto citlivu a alergicku, tak o jednom prekremovani nemoze byt ani rec. A hlavne ak sa ti nepaci opalena pokozka, treba natieranie opakovat v dostatocnom mnozstve. Ver ze aj pri 50+ ta opali.

lady_vamp

Ďakujem za typy, ja mám pár dní Daylong Extreme SPF 50+, zatial neviem povedať aký dobrý je, ešte jeden ďalší deň sa ním natriem, uvidíme. Možno vyskúšam aj ten Ladival. O tomto čo mám nepíšu že by sa tak ľahko zotrel, je vysokoodolný proti vode slanej aj sladkej prečítajte :)
www.daylong.sk

zuzi74

Ladival pouzivam uz 2 sezony na alergicku kozu a neviem si ho vynachvalit. Vybrala som si ho prave na zaklade dtest-u aj ked testovane bol ine typy a to na normalnu a citlivu kozu 25 faktor a mlieko pre deti 50+, ale mna nesklamal ani ten protialergicky. Priatelovi som kupila ten transparentny, ale musim povedat, ze smrdel ako fras a je priesvitny, takze tomu by som sa radsej vyhla. Lepsie chrania huste biele kremy a nepotrebujes ani faktor 50, staci 25-30. To cislo nie je o sile, ale o dlzke posobenia na slnku. Dolezite je natriet na pokozku dostatocne mnozstvo a viackrat sa pocas pobytu na slnku prekremovat. Hlavne vzdy po kupeli, neposliehat sa na vodeodolnost a ked sa clovek spoti, utrie do osusky, taktiez prekremovat.
Cena je okolo 10-15 eur, zalezi od vysky faktoru.
V teste velmi dobre uspel aj Daylong Regular SPF 15. Cena je priblizna Ladival-u.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krém s vysokým UV filtrom 50+ proti opáleniu - Fórum - ZDRAVIE.sk