Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pritahuju ma starsie zeny

Príspevok v téme: Pritahuju ma starsie zeny
xyz01

zdravim hlavne damy, mam 28 a ovela viac mi pridu sympaticke dievcata/zeny/damy starsie o 7-10 rokov ako nejake mladsie..chcem sa Vas opytat ake mate nazor na mladsich partnerov? je to podla Vas perspektivne? mne pride ze pre vas my mladsi vobec nemame vyznam aj ked sme uspesni v praci, zabezpeceni a bez zavazkov, preco? vnimate to vsetky tak, alebo su aj take ktorym nevadi mladsi partner? dik za Vas nazor:)

PN

V spoločnosti je tu už od dávna tak zaužívané že žena by mala byť od partnera mladšia. Ja som zato že ešte taký partner mladší do troch rokov môže byť ale viac už nie.
Je tam rozdiel v názoroch a záľubách. Predsa je iné ak má človek 25 a ak má 30. Za päť rokov zmení správanie, má už viac životných skúseností a zmení aj pohľad na život a spoločnosť ako keď mal 25. A 25 ročný mladík je ešte ako dieťa bujaré. Nieje tak pevne stavaný na stabilný vzťah ako 30 ročný muž. Záleží to však aj od povahy konkrétneho človeka.
Niekto sa nevyburí ani v 35 či v 40. Niekto zostane nezodpovedný a bujarí do vysokého veku.

xyz01

ja vstupujem do kazdeho vztahu stym ze k svojej priatelke som maximalne zodpovedny a ze s nou chcem byt na vzdy, to ze to uz po case nevyjde tak to moze byt s hocikym nie len s o desat rokou starsou..
a skuseny ci neskuseny??to je dost subjektivne ale kazdopadne ich bolo tolko aby som si vedel prehodnotit skym si rozumiem lepsie resp. kto mi je sympatickejsi a kto sa mi viac paci

monique11111

vekovo sme ten isty pripad, takze hovorime o rovnakej situacii
dalsia vec mi este napadla - niekedy si mladsi muzi myslia, ze so starsou zenou to je jednoduchsie, pohodlnejsie, to ale nie je pritazlivost, skor vypocitavost, ale netvrdim, ze je to tvoj pripad, len som si citala, co pisali ostatni, a napadlo mi to

Slobodna

Vacsinou to tak je ale nie vzdy, najdu sa aj mladsi charizmaticki, zodpovedni, vyzreti no a najdu sa aj 40tnici ci viac,ktori nedospeju nikdy a je nutne sa o nich starat lebo sami sa nepostaraju ani len o seba. Ale to je nastastie statisticky skor rarita aj ked ktovie aka je skutocna realita. Starsie zeny sa o seba viac staraju, tak mozno preto ti pripadaju sympatickejsie.

[zruseny37]

Mne pripadá normálne hľadať si partnera aspoň približne svojej generácie. Podľa mňa si toho ešte veľa vo vzťahu nezažil, keďže si dávaš určitú vekovú kategóriu, namiesto pozerania na iné hodnoty ženy nezávislé na veku. (Áno, viem čítať. Píšeš, že oveľa viac sympatické a nielen staršie, ok) Pravdepodobne si dosť neskúsený a tiež sa pýtam, čo by si takej žene dokázal ponúknuť. A s tým vopred predpokladaným neúspechom je to pravda. Ak si budeš prirodzene veriť a bude to fungovať, tak pokojne aj so staršou. Mimochodom, ja mám mladšieho partnera, ale len o trošku.

Slobodna

Neodpovedal si mi na otazku. Ci si ochotny poskytnut starsim zenam zodpovednost a stalost. Majetkove istoty nestacia. Musis byt dostatocne dusevne zrely na vztah so starsou zenou. Lebo ak ta len pritahuje,chces si s nou uzit a odkopnut ju a ona zostane na smiech okolia, ze co cakala od mladeho zajacika, tak to radsej prehodnot alebo na sebe popracuj. Ak nie si schopny jej dat to co potrebuje a dava tiez, tak co si jej schopny vlastne dat? Ak tomu spravne rozumiem, teba pritahuju ale ani ich len neoslovis lebo vopred predpokladas neuspech? No to mi moc vyzrete nepripada,

xyz01

slobodna- nie suvisim ale suhlasim:)

monique1111- ale asi aj je rozdiel podla mna v akom veku ta pritahuju ti mladsi, lebo uz v tom zrelsom veku oboch partnerov ten vekovy rozdiel nie asi az taky dolezity resp. nehra az taku ulohu ako konkretne by to bolo v mojom pripade, teda mne by to vobec nevadilo skor asi tej druhej strane:)

xyz01

monique1111- no a ja si prave myslim to iste o sebe ze asi som divny, a prave preto sa ani nejak nesnazim sa "uchadzat" prave o takyto typ zeny lebo tiez si myslim ze sa len bud pousmeje nadomnou alebo jak ty vravis ze si potuka po cele:)

slobodna- no ja s tebou presne suvisim, teda co si myslite a v tom prave vidim ten problem, sa vobec zoznamit...

monique11111

no prave, clovek, ak do takeho vztahu ide, musi mat okolie "na haku"... naviac napriklad ja automaticky predpokladam, ze by ma o tolko mladsi muz na 100% ani nechcel, este by si mozno potukal na celo, ze o co mi ide :D ludia su fakt rozni, nikdy nevies, ako to ma ten druhy, musis iba skusat

uhm

Slobodna..moja sesterka ma o 7r mladsieho muza, maju spolu dietatko, peknu utesenu rodinku. Tu u nas v okoli je dost vztahov, kde maju zeny mladsich. Moj ex bol o 9r mladsi

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pritahuju ma starsie zeny - Fórum - ZDRAVIE.sk