Pritahuju ma starsie zeny

Príspevok v téme: Pritahuju ma starsie zeny
xyz01

zdravim hlavne damy, mam 28 a ovela viac mi pridu sympaticke dievcata/zeny/damy starsie o 7-10 rokov ako nejake mladsie..chcem sa Vas opytat ake mate nazor na mladsich partnerov? je to podla Vas perspektivne? mne pride ze pre vas my mladsi vobec nemame vyznam aj ked sme uspesni v praci, zabezpeceni a bez zavazkov, preco? vnimate to vsetky tak, alebo su aj take ktorym nevadi mladsi partner? dik za Vas nazor:)

xyz01

uhm: no a presne stym sa stretavam dost a to ma aj nejak odradza sa vobec skontaktovat nejakou zenou ktora mi je sympaticka lebo presne si asi povie ze ah fajn tak na kavu mozme skocit ale to je vsetko, do buducna aj tak nic z toho lebo si mlady, mozno neskuseny...

uhm

Ahoj. Akurat som o niecom podobnom pisala vo vedlajsom prispevku tu na fore. Vzdy som mala mladsich partnerov (zas tak vela ich nebolo) aj ked som rozumom vzdy viac tuzila po niekom starsom. A jedina obava napriklad u mna by asi bola v tom..aby ma raz ten moj "nevymenil za mladsi model")) Ano, toto by mi mohol urobit aj starsi partner ci rovesnik, len u toho mladsieho je to ohrozenie asi o nieco vacsie. A clovek rozmysla aj z hladiska, ci to mysli dotycny seriozne a vazne..ci mu nejde napriklad len o to uzit si, zabavit sa..a na partnerstvo vztah lasku rodinu by uz chcel napriklad mladsiu partnerku, zenu..