Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie na lýtkach a stehnách

Táto diskusia patrí k článku: Strie na lýtkach a stehnách
Strie na lýtkach a stehnách

Začali sa mi tvoriť na stehnách a lýtkach strie. Nikdy som nebola tehotná, vždy som si držala stabilnú váhu. Bez toho, aby som výraznejšie chudla, alebo priberala. Veľa športujem, snažím sa mať vyrysované telo, zdravo sa stravujem, cvičím sem tam s činkami, ale nijak extrémne nepriberám.

gastanko2016

mne sa strie na lýtkach spravili ešte v puberte, keď som viac pribrala. Po schudnutí sa zmenšili, ale stále boli dosť viditeľné. Kúpila som si bepanthen krém proti striám a začala som sa ním natierať a strie hodne vybledli a zmenšili sa. Aj počas tehotenstva som sa pravidelne natierala bepanthenom a žiadne nové strie sa mi nespravili.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.