Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brazílsky keratín - skúsenosti

Príspevok v téme: Brazílsky keratín - skúsenosti
jessica151

Ahojte žienky, velmi by ma potešilo keby ste sa vyjadrili tie ktoré ste už podstúpili túto kúru prípadne aj kaderníčky s objektívnym názorom pretože by ma velmi zaujímalo či sa oplatí do toho investovať. trápi ma hlavne každodenné prežehlovanie mojich neposlušných vlasov a štiepenie končekov. zaujímalo by ma či sú vlasy po umytí naozaj rovné a že či sa nezmení kvalita vlasov po vymytí kúry. Vopred dakujem za každý názor :)

Nana4321

Tak cca 2-3 mesiace to drzi co som tak pozorovala ale vlasy su uz tak celkovo viac skludnene sa mi zda. Kazdy druhy den si umyvam.

Nana4321

Prvy krat som mala od bio-ionic (predrazene, zdlhava kura (okolo 5hod) a nakoniec aj v celku zbytocne, vlasy boli sice trosku skludnene ale nie rovne ako po zehlicke mozno jedno + bolo ze boli trosku zdravsie)
Ale po par rokoch som skusila cocochoco ci ako to je :D a super, ovela lacnejsie, po vyfukani krasne rovne, plus nadherne voni po cokolade, ako po vyfukani ti rovne vlasy vydrzia mozno tak 7 krat ale potom staci fakt par minut zehlickou prejst a rovne :) a vlasy su zdravsie. Odporucam uz som bola tak 3 krat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brazílsky keratín - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk