Vztah nevztah je to troška dlhšie ale dakujem za reakcie

Príspevok v téme: Vztah nevztah je to troška dlhšie ale dakujem za reakcie
llll44

ahojte potrebovala by som radu...pred 9 mesiacmi som sa zoznámila s jedným mužom.ked sme sa prvýkrát stretli tvrdil mi že je nie dlho po rozchode...asi na treťom stretku sme sa spolu vyspali..a potom sme sa začli stretávat velmi často a vždy na stretnutí prišlo k sexu, zo začiatku plány so mnou a tak. až po takmer 4 mesiacoch som sa dozvedela že ta jeho "ex" k nemu stale chodieva a ked som sa ho pýtala tak mi povedal že jemu je luto ju poslať preč, lebo všetci z okolia na neho tlačia boli spolu 5 rokov atd, že mu je jej luto ked sa rozišli si fotila byt aby mala spomienku a tak...a preto jej povedal že sa možu pokusiť to dat dokopy ešte...ranilo ma to lebo ja som začala cítiť viac..no ked som sa ho pýtala či ju lubi povedal mi neviem....neprestali sme sa stretávať, aj ked už nie sme spolu tak často...naposledy ked sme boli spolu cítila som z neho že to nie je len o sexe, že aj on cíti niečo ku mne..potom mi napísal že sa musíme prestať stretať, lebo stale klame tu svoju a že už nedokáže žiť dvojaky život...ked som mu napísala že nech mi povie že nič neciti napísal cítim a nemal by som..mal by som lutovat chvíle ked som s tebou ale nelutujem a preto to musím stopnut..a teraz mi napísal že ju preložili do práce do mesta kde byva on a stahuje sa k nemu...že mu budem chybat a že sa pokui prist niekedy za mnou...že asi nebude šťastný ale pokusi sa.....povedzte mi prosím...čo si myslíte? može im to vydržať ked ju podvádzal so mnou? može ju milovať ked bol s inou ženou, a prečo si ju nasťahoval do bytu ked tvrdí že nevie čo k nej citi? ja som z toho zufala lubim ho..:-(

Alibkaaaaaaa

Ja na tvojom mieste idem za ním poviem mu ze ako ho milujem a pošlem kade ľahšie tu jeho ex kravu schop sa a urob to lebo on je len jeden takze chod za ním a povedz mu ze ho miluješ a ze neodides stade kým nepojde stebou

Moreno

Sebaúcta ti chýba čo ? Niektoré ste fakt marné fakt rozmýšlam, že sa tiež stanem takým lebo po takých asi iba ženy idú.

liberta25

zle sa pytas. otazka nema byt, ci moze milovat ju, ale, ci moze milovat teba? spal s tebou, povedal ti, ze spi a zije s inou, nasledne ta balamuti, aby mal zadne dvierka. myslis, ze ta naozaj niekedy miloval? naozaj si myslis, ze takto sa sprava muz, ktory zenu miluje a vazi si ju? ruku na srdce. urcite nie..

llll44

slobodna ano to je pravda...-( presne som rzmyslala nadtym, co by bolo keby sa s nou rozide natrvalo..boli by sme spolu a casom by podvadzal znova?

som nahnevana, lebo som cely ten cas bola len milenka...no nas "vztah" nebol len o sexe .trávili sme spolu chvile na ktore nechcem zabudnut :-/