Problem s predkožkou

Príspevok v téme: Problem s predkožkou
anko0

dobrý den, mam 16 rokov a už od malička mám problem s predkožkou, vyhýbam sa detským prehliadkam a snažím si najst sposob ako si sám pomoct, hanbím sa to oznamit rodičom a íst ku urologovy, moja predkožka je už odmalička spojena vačšou častou zo žaludom v poslednej dobe mi to robi dost problem pri masturbaci (opuchy(.. snažil som sa nasilu stahovat, rozmočit v teplej vode a nasledne stiahnut silou ale nepomaha, tak sa chcem spytat, či neni nejaka mastička na to, že by sa mi časom povolila alebo niečo podobne... až nie tak počkám do 18 a pojdem sam k doktorovy , takto budu musiet ist so mnou aj rodičia a to nechcem :/ vdaka..

kakaovpuding

je to blbe, ale nehanbi sa, rodičia pochopia. teraz ti to robi problem ked si chces vyhonit a neskor ti bude robit problem mat sex, pripadne vobec ukazat nejakej zene svoj penis lebo sa budes hanbit. tiez som mal podobny problem a riesil by som to teraz cim skor. nemusis sa hanbit vbc. chod obvodacke, ta ta posle na uro a oni ti uz povedia co. je to normalne, nikto z toho dramu robit nebude, nemas mat preco haluze :)