Je tu nejaky odbornik na cvicenie brucha?

Príspevok v téme: Je tu nejaky odbornik na cvicenie brucha?
cvicimbrucho

Dobry den, uz nejaky cas sa snazim pravidelne cvicit svoje telo. Ci uz zadok, ruky alebo brucho. Vsetko cvicievam doma, co mi celkom vyhovuje. Mam rada pohyb a aj vysledky ktore potom vidim na sebe. Avsak co sa tyka cvicenia doma a brusneho svalstva, nie som si ista, ci cvicievam vhodne cviky. Preto by som bola vdacna ak tu je niekto kto sa tomu rozumie viacej aby ma usmernil. Moje cviky na brucho(pri vsetkych cvikoch okrem planku lezim na chrbte):
100xbrusaky so zdvihnutymi nohami
100x bicykel v rychlejsom tempe
50x zdvih nôh znožmo
50x bicykel -pritahovanie praveho lakta k lavemu kolenu
50x bicykel-pritahovanie laveho lakta k pravemu kolenu
50x kmit nôh tzv.nožnicky
50x na pravom boku v pozicii plank zdvih
50x na lavom boku v pozicii plank zdvi
50x brusak so sucasnym prikrčovanim nôh
50x zdvih nôh aj ruk súčasne
30x zdvih do pozicie sviečky
50x zdvih nôh znožmo mierne do strany
30x pritiahnutie pravej vystretej nohy k lavej vystretej ruke(v ruke mam 2kg cinku)
30x pritiahnutie lavej vystretej nohy k pravej vystretej ruke (2kg cinka)

a este si zopakujem
50x na pravom boku v pozicii plank zdvih
50x na lavom boku v pozicii plank zdvih
a pridam 2min plank na laktoch

Co si o takomto treningu na brusne svalstvo myslite?Cvicievam to cca kazdy druhy den.Co by som mala zaradit a co ,,vyhodit,, z tohto zoznamu?Ako by sa to dalo vylepsit? Vopred dakujem za precitanie a aj kazdu radu

odpovedam

nepises, aky je tvoj ciel. hadam tie cviky nerobis naraz v jedej den. uplne stacia 3 cviky po 4 serie. zaklad je cviky obmienat a postupom casu zvysovat narocnost, pretoze na co je telo zvyknute, na to nijako nereaguje. avsak zmeny na postave sa deju z 80% vdaka strave, cvicenie je len doplnok. napis, co je tvojim cielom.