Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nejake mlade pary ktore maju problem s potenciou partnera?

Príspevok v téme: Nejake mlade pary ktore maju problem s potenciou partnera?
sabina27

ahojte,som zufala,mam 32 rokov,moj muz 35,prave sa snazime o potomka,vcera sa mi ale zrutil svet...pacila som to z mojho muza uz velmi dlho ale az vcera sa mi priznal...ma problem s erekciou...sme zobrati len kratko-4 roky a zevraj ten problem ma uz dva roky!takze sme si to este ani nestihli uzit a uz v takomto mladom veku musime riesit taketo veci,nemyslite si ze som egoista ze myslim len na seba ze ho nepotporujem,to nie ja ho praveze strasne moc milujem a neviem ci sa dokazem zmierit niekedy s tym ze v nasom vztahu uz nebude nikdy ten spontanny vasnivy sex kedykolvek a kdekolvek ale bude medzi nami vzdy tabletka...viem nerobim z toho dramu da sa to dnes uz v pohode liecit su na to predsa tabletky a mavaju to zevraj uz aj 20 rocni muzi ale ako sa mozem niekedy s niecim takym zmierit?mavali sme nenormalne uzasny krasny vasnivy nadherny milostny zivot a teraz toto-tak skoro-vedela som ze to raz pride ale nie teraz!ked sme v najlepsom najproduktivnejsom veku a ked sa snazime o mimco,bola by som vam velmi vdacna keby sa vyjadrili namjma zeny ako to mam prekusnut ako sa s tym vyrovnat?ked nemam ani ziadne kamaradky,strasne ma to trapi aj kvoli nemu ze si to vlastne uz ani neuziva...zevraj sa mu normalne postavi ale po 5 tich minutach mu zmekne a znecitlivie a ze uz nic neciti potom a ma problem s vystrekom co je uplne najhorsie kedze chceme mimco...a ano bolo mi to tie dva roky vazne divne ze sam nikdy za mnou neprisiel ze sa chce milovat ale sex sme prevadzkovali uplne v pohode,sice raz za mesiac len ,ale zevraj on sa musel velmi silit a premahat o mna sa vzdy postaral takze som si vlastne nikdy nic nevsimla viete je to pre chlapov velmi citliva tema ani sa mu necudujem za sa mi to bal povedat ale teraz sa trapim aj ja aj on...pojde urcite k sexuologovi ale neviem si to vobec predstavit ako to teraz vlastne bude?to vzdy ked budem chciet si musi dat najprv tabletku a potom mozeme?strasne vela fajci a uz povedal ze prestane neviem ci to ale nebude uz neskoro...alebo si myslite ze zivotospravou pohybom a nejakymi preparatmi by sa to dalo zlepsit aj bez liekov?dajte nejake rady chlapi ak mate s tym skusenost,dakujem vam vsetkym,dufam ze to nas vztah uplne nepoznaci,lebo sa velmi milujeme.

trojklanny

Tento príspevok sa mi absolútne nevidí z troch základných dôvodov, nehnevaj sa, ale zdá sa mi to riešiteľne, len ma neopušťa tvoja naivita.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nejake mlade pary ktore maju problem s potenciou partnera? - Fórum - ZDRAVIE.sk