Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo mi to robí?

Príspevok v téme: Prečo mi to robí?
kvapka rosy

Pred pár týždňami som nastúpila na absolvenskú prax do jednej firmy. Všetko v pohode až na jedného zamestnanca asi nad 45 rokov. Odkedy ma videl tak komentuje má narážky na moju postavu. Som vysoká asi 173cm ale chudšej postavy, aj keď mám normálnu váhu vyzerám chudo čo je dôvod že si mnohí myslia že nejem.
Ten zamestnanec nestretávam ho často ale tak bežne. Zato si nikdy neodpustí ironickú poznámku na mňa. Napr sťahoval sa nábytok z jednej do druhej kancelárie a ja som tiež pomáhala. Z jeho úst vyletelo.. Len aby vás ta skriňa nazapučila.. potom som brala dve stoličky a on opäť... Dajte pozor aby ste sa nezlomili pod ich ťarchou..
Alebo sme nosili balíky s knihami z jedneho kanclu do skladu a kolegyňa ma žiadala aby som jej pomohla a on to počul a už to komentoval... nóooo tá vám aj pomôžem s ironickým podtónom.
Alebo v iný deň zase sme robili nákup a volali mňa že idem s nimi čo on si zas neodpustil okomentovať nahlas že... to si už viete koho volať ale také tintítko čo zanesie leda jedno kilo múky.
Prečo to robí? A nielen tie komentáre ale ešte si ma aj predtým prezrie od hlavy až k pätám ako skenovacie zariadenie. Prejde očami a potom spustí..
Už nato nemám nervy. Normálne sa mi hnusí ísť do práce keď si predstavím že zase niečo z papule vypustí na moju postavu. Neznášam ho. Starý ch*j. Pritom je o ňom známe že je sukničkár a aj keď je ženatý tak má frajerky. Keď má frajerky prečo mi nedá pokoj? Ani sme si nepotykali ani ruky nepodali keď som nastúpila. Robí na inom poschodí. Neviem či je taká sprostá povaha ale iných nekomentuje v mojej prítomnbosti len mňa. Druhí sa ma nezastavia len sa pousmievajú na jeho komentoch.
Prečo to robí? Namyslenec jeden. Keď má dovolenku som neskutočne šťastná.

ahojky

Mozno nema rad chude, mozno sa mu pacis a mozno len by chcel tam niekoho zo svojej rodiny alebo známych dosadit na tvoje miesto ktore si obsadila ty. To posledne je podla mna dost mozne. Chce ti tu prax zneprijemnit aby si co najskôr odisla odtial a on tam mohol vybavit fleka niekomu inému. Ale dôvodom moze byt aj viac. Nedaj sa nim znechutit. Je to kok*tko stary a mozno ide nanho andropauza takze je ako zeny v menopauze. Klesa mu testosteron tak je frustrovany.

kvapka rosy

Sťažovať sa nepôjdem, ledva som si tu absolvenstkú vybavila a teraz sa budem sťažovať? To nejde.
Ani jemu nebudem a nemôžem odvrkovať a papuľovať lebo je starší a on je tam normálne zamestnaný ako by to vyzeralo že ja na praxi si dovolím jemu staršiemu zamestnancovi papuľovať a odvrkovať. Je odomňa o dosť starší. Keby bol rovesník tak mu niečo poviem ale takto? Nejde to. Ani nemám odvahu a niesom taká zas papuľa žeby som si toto dovolila. To nie.
Asi to budem musieť strpieť až do kým mi prax neskoncí takže ešte tri mesiace. Chcela som len vedieť že prečo to robí.

mikkaa

Tak vsade sa nieco najde,ale keby mu ty nieco povies...nejaku narazku...ci uz je tucny alebo plesaty...ale nieco...uvidis ako ho to zaskoci...ci mu to bude take dobre pocuvat...alebo chod za nim a spytaj sa co ma za problem...nikdy sa nenehaj podcenovat...ja som mala nieco podobne ale milion krat horsie od kolektivu..takze si nenehaj sakakt po hlave si dospela samostatna jednotka...proste si o sebe mysli...preto ma velku papulu

Bandolera

Tak si priprav na nho nejaky od.eb... Najlepsie nejaky vtipny... Alebo mu ukaz , ze ta to neuraza a zasmej sa aj ty, takym stylom, ze ty si na svoju postavu hrda...

je debil

Aless pochybujem zeby malo dievca odvahu si to s nim vydiskutovat medzi styrmi ocami ked ona ma mozno 20 kedze je na absolvenstkej a on ako pise ma nieco nad 45.
Podla mna sa mu asi pacis. A on je frustrovany ze taku mladu nemoze mat. To ho se*e. Pacis sa mu ale si dost mladucka. Potrebuje si svojho stoporeneho vtacika aspon ironiou uspokojit.
Alebo ma rad tucne zenske co maju cici rici :-D

spirited_away

Pravdepodobne je to typ človeka, ktorý ma jednoducho takýto zmysel pre humor. Možno to ani nemyslí zle ale chápem že tebe to vadí.
Keď som bola na absolventskej ja mala som podobný skoro až rovnaký problém. Tiež tam bol taký starší ujko a tiež si zo mňa stále uťahoval. Ani mne to nebolo jedno bola som nahnevaná, zúfalá a bolo mi zle len keď som ho stretla každé ráno.
No a vieš čo? keď som po pol roku odchádzala tak on bol jeden z mála za ktorým mi bolo aj trochu smutno :)))
To je také ironické ale je to fakt. Trvalo mi chvíľu než som začala chápať ten jeho rýpavý typ povahy ale potom som sa koľkokrát s ním nasmiala na všelijakých hlúpostiach.
Máš dve možnosti buď sa toho ujka snaž ignorovať alebo sa neboj a jednoducho ho vždy uzemni aj ty nejakou poznámkou. Viac ti asi neporadím. :)

Aless

Neviem či to je dobrý nápad,ale tak choď sa nejako sťažovať,veď máš na to právo..Ale naozaj neviem ,čo by som ja robila.Alebo sa ho spýtaj,prečo je k tebe taký,vyjaasni si to s nim medzi 4 očami.Ak neprestane,tak sa začni sťažovať..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo mi to robí? - Fórum - ZDRAVIE.sk