Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa mám zbaviť strii?

Táto diskusia patrí k článku: Ako sa mám zbaviť strii?
Ako sa mám zbaviť strii?

Neviem, či to tu patrí ale trápia ma strie. Nepoznáte niečo účinné čo pomôže ? Viem , že sa to nedá uplne odstrániť ale aspon zminimalizovať. Niektoré mám už vyblednuté ale aj tak - sú dosť široké a hlboké. Mám ich na prsiach , stehnách a zadku. Ale čítala som , že prvá fáza je , že sú strie fialové lenže na zadku som nikdy nemala fialové. Mám ich už akoby vyblednuté. Ale aj tak nepekné. Prosím rady, Čítala som , že pomoze štípkanie na tých miestach. Skúsila som ale akúrat mi to znovu zfialovelo aj tie biele .. :/ Prosím velmi poradte. Nemozem nosiť kraťasy, vystrihy je to hrozné.

Semynko

na zminimalizovanie strií je veľmi dobrý šípkový olej alebo olej z japonskej kamélie predávaný u nás na SK jedine na feelgood.sk

pe84

Účinný je Bepanthen proti striám, pomôže, keď sa budeš natierať každý deň, najlepšie ráno a večer, zvyknúť si na takú pravidelnú starostlivosť, poriadne si ponatierať všetky kritické partie - pokožka bude vyživená, hydratovaná, hebká a pružná a prestane praskať, tie staršie strie by mali tiež trochu vyblednúť, takže čím skôr sa treba o pokožku postarať...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa mám zbaviť strii? - Fórum - ZDRAVIE.sk