Zapal prostaty

Príspevok v téme: Zapal prostaty
Cayman431

Prosim RNG, a kludne hoci koho ci by vedel poradit alebo ma skusenosti so zapalom prostaty..
Uz cca. 4 mesiace mam problemy so zapalom prostaty, nasli mi chlamydiu a streptokok vo vytere s mocovej trubice a urolog usudil ze to je dovod zapalu, dopujem sa ATB uz treti raz za sebou.. prve dva razi mi okamzite zabrali a myslel som ze som sa stoho viac menej dostal... ale vzdy sa to potom vratilo
Teraz treti raz beriem specialne ATB na chlamydiu - azithromycin 500mg - dve balenia za sebou, silne bolesti a problemy s mocenim zmizli do dvoch dni, ale zdravi tiez nie som uplne, bolesti a obcasne mocenie stale pocitujem, dni uplne ze som takmer zdravi a dni je to zas o dost horsie, vcera som dopral poslednu tabletku atb.
Vedeli by ste poradit co mam spravit ? Uz som dost zufaly stoho a dost mi to zneprijemnuje zivot
Krasne vopred dakujem za hoci aku radu a pomoc.

Cayman431

Krasne dakujem pan RNG, skusim a dam vediet.
Mimochodom chlamydia trachomatis mi nasli a este nejaky typ streptokoku.
Pekny den prajem

RNG

ATB znicia probiotika, ktore nas obranuju proti hromade mikrobov na ktore atb nie su ucinne. Takze tym daju atb vlastne zelenu.
Aka nakaza sa ti tam vyvinula s pomocou atb neviem ale skus pouzivat roztok citricidalu (hlavne ucinne na rozne bakterie, na ktore atb nezaberaju) oreganoveho oleja, kapsule, pozri na produkt firmy NOW, davka 3 x 2 kapsule s jedlom, to je na potlacenie plesni. Ak mas ale zakerne chlamidie pneumoniae,co znizuju imunitu, tak na to ti pomoze len dlhodobe pouzivanie extraktu z olivovych listov(3 x 300 mg oleuropeinu) a kvapky coumanda, samento a banderol, 15az 20 kvapiek s kazdeho 2 x denne. a odmaskovace ako NAC(2 x 600 mg) a serrapeptaza(3 x 120 000 IU)
Samozrejme po atb si musis probioticku floru obnovot co najskor branim kvalitnycy probiotik(nasada) a zmesi mikrovlaknin na ich rozmnozenie az vyse 1000 nasobne, aby obsadili creva na vyse 90%.

Na chlamidiu pneumoniae kratkodobe pouzitie atb narobi viac skod, nez uzitku a aj dlhodobe pouzitie , kde sa nakopia skodlive postranne ucinky nie je velmi ziaduce, trojkombinacie
atb, ako napr Wheldonov protokol , viac z klasickeho lekarstva pozri na
roczes.ovh.org su uvedene protokoly na nicenie viacerych maskovanych vnutrobunecnych parazitickych ochoreni, snad najhorsia z nich je Chlamidia pneumoniae.

Cayman431

Chcem este pripomenut ze prve dva razi co som bral ATB (nepamtam si prve, druhe boli Nolicin) tak som ich dostal od obvodnej lekarky na podozrenie na zapal mocoveho mechura..
Potom som bol u urologa a dal mi spravit vytery s ktorych mi zistili ze mam chlamydiu a streptokok a nato mi predpisal Azithromycin, ktory az tak silno nezabral ako prve dve ATB, je to mozne ze preto ze mam to uz chronicke :(