Kedy by som mohol začať cvičiť aby to neviedlo ku zhoršeniu stavu pečene

Táto diskusia patrí k článku: Kedy by som mohol začať cvičiť aby to neviedlo ku zhoršeniu stavu pečene
Kedy by som mohol začať cvičiť aby to neviedlo ku zhoršeniu stavu pečene

Vedeli by ste mi poradiť kedy by som mohol asi začať zase zľahka cvičiť, resp. keď budem naďalej užívať semienka z Pestreca budem môcť vykonávať fyzickú aktivitu tak, aby to neviedlo ku zhoršeniu stavu pečene.

zdravapecen

Ak sú orgány napadnuté baktériami,tak treba detoxikovať a regenerovať pečeň súčasne.Nerozlučná dvojica Pestrec & Černucha sa vie postarať naraz o komplexnú detoxikáciu tráviaceho a vylučovacieho systému,zbaviť pečeň tukov,odmastiť filter,znížiť hladinu cholesterolu,ale i zbaviť črevný trakt a krv baktérií ktoré vyvolávajú nežiadúce stavy v systéme prijímania potravy,trávenia,vylučovania a zabudovania potrebných látok do krvného obrazu.
PESTREC & ČERNUCHA= komplexné riešenie pre vašu pečeň.
Pečeň je vstupná brána vášho zdravia,nebolí,preto jej poškodenie zachytíme neskoro.
Zdravá pečeň = život bez liekov.
zdravapecen.sk

Zelka140

Tiez dietujem kvoli mononukleoze. Najhorsie je to obmedzovanie pohybu, som taky neposedny typ, rada sa hybem... A uzivam uz asi 3 tyzdne pestrec, ktory maju na vasbylinkar.sk a zatial spokojnost, som zvedava na testy