Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamaráti sú minulosť, sebavedomie tiež mizne - čo s tým?

Príspevok v téme: Kamaráti sú minulosť, sebavedomie tiež mizne - čo s tým?
tachechos

Ahojte :) .. vedeli by ste mi poradiť, ako si mám zvýšiť sebavedomie? Za času, keď som bola single som bola zdravo sebavedomá, mala som kamarátky, chodila som von a blabla. Potom som sa dala dokopy s priateľom, kamošky somnou nekomunikujú, mala som viac chalanov kamošov, tí ma už radšej ani nekontaktujú. Možno to niektorí poznáte. Nehovorím, že ma nebaví byť v kontakte len s mojím drahým. Ale tým, že už sa nemám s kým rozprávať, myslím kamarát, čo by somnou pokecal, tým cítim potrebu s tým čo najrýchlejšie niečo robiť. Nebaví ma si písať len na internete. Proste ísť von na kávu s niekým, mať kamošku. Nemám proste ma to štve. Nemyslite si, že niesom samostatná alebo čo, len to je už veľa mesiacov a chýba mi to trošku aspoň občas. A to som s babami akože kamoškami vždy dobre vychádzala ale po tom, ako sme sa dali dokopy s priateľom lámačom ich sŕdc, som si to celé odskákala. Neviem ako mám hľadať kamarátky. Neviem čo mám robiť. A s tým toto sebavedomie. Klesá. Nemám to rada, nemám rada, keď si neverím, necítim sa takto dobre. Priateľ mi nikdy nič nezakazoval, akože sa stretávať..ale ja nemám s kým. Neviem čo mám robiť, viete mi poradiť ? Ďakujem :)

lucifuk99

jasne, ze to nie je tajomstvo.. velmi rada fotim..prirodu, ludi..
iba tak amatersky, vzdy to bol moj sen, kupit si paradnu zrkadlovku, ucit sa o fotogarfii...a ked som sa zamestnala, prve usetrene peniazky isli do nej.. strasne ma to bavi :)

lucifuk99

Ahojte baby, normalne ako by ste mi hovorili z duse. Tiez prezivam to iste, po 2 rokoch sme sa rozhodli pre spolocne byvanie.. len teda pre mna v "cudzom meste".. kamosky ktore som mala, sa mi tiez otocili chrbtom, pretoze sa im nepacilo, ze uz s nimi nebudem chodit kazdy vikend hyrit do podnikov..a tiez ma velmi mrzi, ked ide priatel na pivo a ja si zostanem doma citat knihu..v praci mam kolegyne priblizne v mojom veku, ale je to proste iba taky kolegialny vztah. Cloveku to naozaj chyba. Najhorsie je, ze som sa pokusala nadviazat stare kontakty s kamoskami zo zakladnej skoly, len tie 2 su prave rozlezene v zahranici a v podstate uz nemam koho oslovit..
ale kompenzujem si to, nasla som si super konicek, ktory ma bavi a tym zabudnem na tieto "starosti" :)
len teda samozrejme kontakt s niekym blizkym, takou butlavou vrbou chyba. Tym nechcem povedat, ze priatelovi nic nehovorim, len baby lepsie pochopia zenske problemy, ako chlapi tie chlapske.. :)
skus si takisto najst nejaky konicek, realizuj sa v tom, co ta bavi, mozno najdes v sebe nejaky skryty talent :)

Ria_94

Slobodna... Ja som sa dala dokopys bývalým mojej spolužiačky zo strednej. To že so mnou nerozprávala ona, som chápala a rešpektovala... Ale to, že ma ohovárali aj také baby, čo tú spolužiačku predtým buď nemuseli, alebo mali neutrálny vzťah ku nej, som prekusávala ťažko... A áno, bolo to zo závisti...
Tachechos... Ešte študuješ či robíš? Keď tak, skús nejaký šport alebo niečo čo ťa baví, v kolektíve... Zumba, aerobic, hocičo...

Slobodna

Sama si vo svojom uvodnom prispevku pouzila slovne spojene lamačom ich srdc. Nuz tak to potom asi neboli kamosky.

tachechos

Slobodna - nepochopíš to pokial to nezažiješ, ludia sú iní, nepovedia ti do očí a začnú ťa ohovárať pozachrbát a pred tebou sú že nič a potom sú už fakt nič lebo ťa ignorujú. ja za to nemôžem, nemôžem za to že som sa dala dokopy s ním, nemala som potuchy, že majú s tým taký problém, boli sme kamošky stále a po čase keď som sa prestala ozývať bolo ticho a po týždni som zistila, že o mne hovoria krásne poviedky, a to som zistila od kamaráta..nevravím, že som si našla neskutočného lámača sŕdc, ide o pointu, že keď sa dáš do vzťahu s niekým, tak sa ti ľudia otočia chrbtom s pocitom že veď ty už si zahojená....pritom oni keď riešili kadekoho tak som tu pre nich bola však sme boli priatelky/priatelia. Celé mi ide len o to, že som odizolovaná od kamarátov, pretože nemám kamarátov. Pýtala som sa na radu, ako si nájsť nových kamošov nie mi vyčítať že moja chyba že som ich od seba odohnala..keď som nie.

Slobodna

Jasne, ony nechali ju, lebo jej strasne zavideli, ze si nasla neskutocneho lamaca ich srdc. Ak si toto mysli a svojim spravanim im to davala najavo, necudujem sa, ze sa na nu vykaslali.

Ria_94

Som na tom rovnako... Bývam v inom meste ako som vyrastala, partia zo strednej sa rozliezla po Slovensku a Čechách, kolegovci sú ok ale majú rodiny, a tiež som niekedy odutá z toho všetkého... Hlavne, keď priateľ ide na pivo (bývame tam, kde vyrastal), a ja by som tiež niekam išla, len nemám s kým...
A Slobodna, to, že sa s ňou *kamošky* prestali kamošiť, neznamená, že sa priatwľovi podriadila. Nie ona ich *nechala*, ale ony ju...

Slobodna

Tvoje sebavedomie zavisi od to ci mas kamaratky? Ja ti v tomto neporadim, nikdy som nechapala zmysel vysedavania po kavickach, kvakania a vzajomneho stazovania. Svoj volny cas viem vyuzit produktivnejsie. Pri priatelovi si stratila svoju individualitu, vsetko mu podriadila a stratila vsetko ostatne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamaráti sú minulosť, sebavedomie tiež mizne - čo s tým? - Fórum - ZDRAVIE.sk