Práca

Príspevok v téme: Práca
jojo123321

Zdravym vas, o necely tyzden mi konci semester na VS a ja si zhanam nejaku brigadu.. tu na slovensku uz mam moznosti kde by som mohol ist, no rozmyslam nad tym, ze najradsej by som isiel niekde do zahranicia lebo predsa zarobim viac, zlepsim sa v jazykoch atd.. neviete mi poradit kde by som nasiel nejaku serioznu ponuku ? a da sa nieco take vlastne najst ked nepoznam nikoho takeho v zahranici, kto by mi mohol nejaku pracu vybavit?.. pocul som take reci ze cez agenturu sa ani neoplati ist.. boli ste pracovat cez agenturu ? alebo poznate niekoho kto pracoval ? ake mate skusenosti ?

za kazdu dobru radu velmi pekne dakujem :)

ugcc

hlavne sa treba vyvarovat agenturam, ktore ti slubuju vysoke zarobky a pisu, ze nemusis vobec ovladat jazyk. to je totalna hlupost. v kazdej praci a krajine musis ovladat jazyk. jasne ze nie vsetci ludia jazyk ovladaju a aj tak maju pracu, ale je to o stasti. a dnes je trh vsade presyteny mladymi absolventami vs a ludi co s cudzimi jazykmi problem nemaju a firmy zamestnaju niekoho s jazykom nez bez. maju si z coho vyberat v kazdej krajine.
prace cez agentury su platene minimalkou. v uk je minimalka 6,50£/hod. ked nejaka slovenska agentura slubuje viac , mozes si byt isty ze to je podvod

Gxvb c

V anglicku su agentury zadarmo. Ale lepsie je si poriesit ubytko najprv, su aj cz/sk agentury co ponukaju ubytko v londyne, ale nie velmi pekne. Ale lacne. Prac. agenturam v anglicku neplatis nic. Vela za dva mesiace nezarobis. To hned aj minies co zarobis. Pozri stranky ako pohyby.co.uk alebo na fb su stranky ako cesi a slovaci v uk,

ANQA40

MNE POL PRIJMU NIK NEZHLTOL SU TO DOBRE AGNETURY ktore aj pripravia na pohovor zo zametsnavatelom daju kontakt na spolhaliveho dopravcu..ale ako howorotim zadarmo to nieje - koniec koncov coje v dnesnom svete zadarmo??

Slobodna

na zhananie letnej brigady je uz trosku neskoro, lepsia sa totiz zhana uz par mesiacov pred letom. Ked uz agency tak rozhodne nie slovensku ale zahranicnu. Urcite ti zhltnu podstatnu cast prijmu ale ak nemas nikoho kto by ti pomohol, inu moznost nemas. Uzijes si leto, zdokonalis sa v jazyku, spoznas novych ludi a este cosi aj zarobis. Same plus.

ANQA40

ano, najde ti robotu jedna jedina normalna agentura cze ktoru som ja momentalne v de, pan sa vola miroslav majercak a agnetura praca v rakusku. zadarmo to nebude. skusit mozes aj hagara agency, ci dokner agency tez spolahlive agnetury