Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som lenivá do vzťahu a oni to nechápu .. prečo?

Príspevok v téme: Som lenivá do vzťahu a oni to nechápu .. prečo?
ever single

Mám 30 rokov. Mala som jeden vzťah ktorý trval len dva a pol mesiaca. Rozchod bol iniciovaný z mojej strany. Ja jednoducho nemal náladu a chuť pracovať na nejakom vzťahu. Mám rada asi skôr len samu seba alebo čo. Aj keď snahy zo strany mužov boli aj sú, nechuť a nezáujem je z mojej strany. Proste nechcem sa mi venovať všetku energiu na nejakého druhého človeka len aby som sa mu zapáčila. Mne to príde také smiešné až otravné ako sa nejaký muž snaží zaujať a začne ma pozývať na kávu, víno a rande. Nemám náladu nechať so sebou zametať kde pôjdeme, kedy, kde sa stretneme, že príde po mňa vtedy a vtedy a kedy sa uvidíme a podobné ko*otiny. Nechce sa mi asi som strašne lenívá čo sa týka vzťahov ale stratila som záujem o mužov. Nezaujimajú ma. Ani nejako nepriťahujú. Nebaví ma ta ich hra na skvelých a príťažlivých. A viete čo ma se*rie? To že moja najbližšia rodina to nevie akceptovať. Mamina a moje tety a krsná, sesternice... Všetké čakajú kedy si konečne niekoho nájdem a vydám sa a budú deti. Keď sa už s nejakým mužom rozprávam a vidia ma tak sa potom vypytujú kto to bol, čo je zač atd. Alebo sa mi snažia nenápadne niekoho dohodiť a pevne dúfajú že konečne to bude ten pravý. Či už sú to nejaké rodinné oslavy alebo pracovné stretnutia. A také smiešne veci robia že napr. zámerne ma akože opustia že musia niekam ísť a ja zostanem v miestnosti sama s nejakým ich nezadaným známym. A čo si od toho sľubujú.. no vzťah, šancu že preskočí iskra a ja sa zaľubím. Aké trápne. Asi pred pol rokom sa k nám nasťahovali susedia a s nimi aj mladý asi 25 ročný syn a oni už začali šípiť čo je zač či niekoho má a že nech chodím čo najviac von aby som sa s ním čo najviac stretávala. No povedzte sú normálne? :-D
Nieje to tak dávno čo u nás bol IT technik lebo nám blbol PC a oni mňa posielali že veď to vybav ty, ty sa s ním rozprávaj, ty tam buď mu vysvetliš v čom je problém a nezabudni sa usmievať. Alebo pred dvoma mesiacmi sme boli na svadbe mojej sesternice a tie baby ako strigy na mňa že neboj sa ty budeš ďalšia na rade len treba chcieť. Lenže mne sa nechce a to oni nedokážu a nechcú pochopiť.
Minule som šla s kolegami z práce na služobnú cestu spojenú s pobytom v Tatrách. Tie ježibaby :-D nezabudli podotknúť že určite tam budú pekní mladí muži tak sa okolo nich obšmietaj čo najviac. Oni to berú tak že kde je nezadaná mladá baba a nezadaný alebo aj zadaný mladý muž hneď to medzi nimi musí zaiskriť. Nevedie pochopiť že tí dvaja sa musia aj priťahovať a mať záujem o vzťah.
Jáaaaj kam toto vedie.. Prečo ja musím toto znášať? :-D
Čo mám robiť? Má tu niekto tiež také príbuzné ktoré vám "piju krv a žerú nervy" :-D
Ďakujem

Moireal

zlokot, to mas pravdu s tym stretavanim lebo ludia su velmi skodoradostni a ked vidia ze niekto je na dne este mu aj podkuria...

Takmer

Ever single nie si sama ja to mám takisto niekedy si doma musím pred rodinou zahryznúť do jazyka proste samému mi je lepšie a ked vidím okolo tie vzťahy tak väčšina sú spolu iba preto aby boli vo vzťahu. Mal som jeden vážny vzťah a mal som to dievča rád ale nebavilo ma to samé prečo si mi neodpísal, prečo si mi nelajkol status prečo sa mi nevenuješ proste tá dnešná facebooková generácia mi lezie na nervy pre nich je dôležitejšia čo si myslia druhý o ich vzťahu ja nemám potrebu sa všade fotiť a dávať to na facebook kde to vidí plno ľudí mám radšej svoje súkromie. Ale teraz som šťastný nikto mi moje plány neobmedzuje a nemusím sa pretvarovať pred nikým lebo rodina aj priatelia vedia aká som osoba. Čo má prísť príde ked stretneme osobu z ktorou si budem tak rozumieť, že bude veriť, že spolu budeme v budúcnosti šťastný tak do toho skočím ale nie skúšať plno vzťahov, u ktorých viem, že nebudem šťastný a nemá to dlhú budúcnosť.

soffa

myslis si ze je to tou tvojou lenivostou?mne sa to zda cudne.nemat nikoho,byt vzdy sama.tiez som odmietala vztahy ale to bolo akolo 20 a v 24 som mala prvy vazny vztah,ktory trva dodnes,uz sme manzelia.mne to pride,ze sa nechces sklamat,popripade niekomu sa prisposobovat.no ale ked tebe to vyhovuje tak nie je o com.kazdy sme nejaki.a kolegyniam,znamym ,rodine,povedz ze az sa rozhodnes niekoho najst tak si najdes.

zlokot

Nasi rodicia ešte vyrastali v predstave, ze zmyslom zivota je vydat sa /ozenit sa a mat deti. kto mal po 30-ke a bol slobodny, tak sa na neho divali ako na hendikepovaneho.
Zial ti dnesni zadani 30-tnici tieto nazory prevzali, lebo im to dava pocit, ze su nieco viac ako ich nezadani rovesnici. uvediem osobny priklad:
s kamaratom z gympla sme nikdy nechodili na pomaturitne stretnutia (boli sme proste cierne ovce a spoluziakov sme mali na haku) On kym bol bez baby a s mizernou pracou, tak ho ani nenapadlo tam chodit. No 2 roky do zadu sa ozenil a nasiel aj lepsiu robotu a na posledne s tretnutie uz siel a aj mna dobry mesiac s tym otravoval, nech tam idem. Ponaucenie: clovek sa velmi rad stretava s ludmi, ak si mysli, ze je "uspesnejsi" ako oni a vyhyba sa stretavaniu, ak si mysli opak.

ivik25

Ahoj ever single :-) obdivujem ťa, že to takto zvladaš. Ja som mladsia od teba vzťah som nemala ale moja mama by bola najradšej keby som už bola vydatá a s deťmi :-D. Ja by som aj vzťah prijala, len akosi nieje s kým. Ked sa mi niekto páči, tak tú osobu už viac nestretnem :-.

[zruseny37]

Nepoznám nezadané ženy, ktoré by túžili po budúcnosti bez partnera. Prosto si nenašla takého chlapa, ktorý by ťa upútal a sadli by ste si navzájom. U priateľov tiež nevieš nájsť pochopenie, preto ho hľadáš na tomto fóre, z čoho vyplýva, že v skutočnosti netúžiš byť ani ty sama, len chceš mať okolo seba ľudí, ktorí ťa chápu, a takí sa momentálne v tvojej blízkosti nenachádzajú.

creature

Hm, a co keby si teraz skusila byt uprimenjsia a pomenuvala veci pravymi menami ? Vies vyjadrujes sa o muzoch dost nelichotivo, citim z tvojich slov urcity skoro az odpor voci muzom. No nakoniec napises ze ta ich sposoby balenia nudia. Nemyslim si ze ta nudia. Je rozdiel povazovat nieco za nudne, a je rozdiel citit k tomu odpor, alebo proste prechovavat k tomu nejake negativne pocity. To su dve veci. Pouzila si slova ako "trapne", "buzici", to su nejak citovo zafarbene slova. Nie nie som policajt ktory vypocuva :-D len si hoci sa to na co upozornujem zda ako banalita, nie je to v skutocnosti banalita. Su to take drobne detaily ktore o niecom vypovedaju. O com k tomu sa mozes dopatrat ked budes uprimna najma sama k sebe.
To len taky moj nazor

Mížo 38

ever single j*b na nich, neries.
a to nase balenie by si nemusela tak kritizovat kolke s tebou by menili ak by ich tak balili ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som lenivá do vzťahu a oni to nechápu .. prečo? - Fórum - ZDRAVIE.sk