Padanie vlasov

Príspevok v téme: Padanie vlasov
mirka1989

Ahojte chcela by som zistit kde robím chybu. Asi pred mesiacom som radikálne zmenila stravu,kvôli sebe aby som sa lepšie cítila a zbavila sa nejakých tých kilečiek navyše. Konečne som začala raňajkovať no keďže vstávam dosť skoro a neviem do seba dostať jedlo začala som si zarábať 100percentny srvátkový proteín s mliekom a rôznymi semiačkami a orechami mixovať. Na desiatu mám väčšinou ovocie alebo detskú výživu plus nejaký ten bebe keksik proste sacharidy. Obed v pracovnej jedálni väčšinou sa snažím zeleninový šalát s rybou,mäsom alebo syrom. Olovrant cottage,tuniak,mozzarella alebo vajíčka zase so zeleninou a večera light zelenina pár orechov a tak. Cítim sa skvele som plná energie pleť sa mi zlepšila o 100 percent jedine čo ma trápi sú vlasy...tie mi začali tak neskutočne padať až strach...celé chumáče pri zmývani aj ďalší deň po tom. Čo maám pridať do stravy aby sa to zlepšilo? Skúste mi prosím poradiť. Vďaka za každý názor alebo radu.

miruska01

skus vyskusat biohar, mne jedine ten pomohol, ked mi padali vlasy, len sa mi zda ze je cenovo vyhodnejsie ho objednat cez internet ako kupit v lekarni:)