Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trojuholnik

Príspevok v téme: Trojuholnik
anonymmous

zdrvaim spoznal som jedno dievca velmi sa mi zapacilo a ona mi vravela ze mam u nej sancu po dlhsom case mi vravela ze si ju ziskavam a trosku sme sa zacali spolu maznavat.ziadny sex.stale mi vravela ze mam u nej sancu a podobne veci.nakoniec s toho vyslo iba jedno velke klamstvo a povedala mi ze ona chce mojho kamarata ktoreho trosku pozna ze sa do neho zalubila.neviem potom naco mna namotavala a klamala.chcela sa cezomna dostat k nemu?.vzcitala mi urcite veci ale na nom ich nevidela.teraz neviem co si mam o tom mysliet?moze to mat vplyv na kamaratstvo?nechcem byt svina a nedopriat im.dost sa ma to dotklo.nemali sme ako kamarati co maju zaujem o jednu zenu radsej ustupit obaja aby sme neznicili kamaratstvo?

kapustnica

A keby je to naopak? Ze by ten kamarat siel po nej a aj ty a ona by sa zas po tebe tak by si ustupil? aj keby ju chces a ona chce teba? bol by si schopny sa vzdat ,,lasky,, pre kamaratstvo? Teraz ked vies ze nema zaujem o teba zaujem tak chces riesit aby ju nemal nikto,.

Delete 2

Určite nie...závisť nie je namieste. Ak to je skutočné kamarátstvo tak bude fungovať aj keby ten trojuholník naozaj vznikol. Ak nie tak to kamarátstvo nebolo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trojuholnik - Fórum - ZDRAVIE.sk