Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem co citim, chyba mi tam

Príspevok v téme: Neviem co citim, chyba mi tam
sisa 12345

Ahojte neviem co mam robit vsetko sa zomlelo tak rychlo zoznamila som sa cez internet s chalanom-najskor som si myslela ze to skonci prvym stretkom ako vzdy, ale bol vytrvaly stretavali sme sa a neubehlo vela casu, dal mi njavo sympatie.
Bola som velmi dlho sama a bolo mi s nim prijemne, dali sme si pusu a uz to islo. Zalubil sa, potom prislo vyznanie citov, ja som nevedela co chcem.
Stretavali sme sa a bolo mi s nim super, tak som mu dala sancu.No stale som bola zmatena raz som ho chcela pobozkat, inokedy som mala pocit ze to ani nechcem.
Nakonic sme sa aj milovali. Uz spolu chodime mesiac, sex mame celkom casto, medzicasom som si ho oblubila a nieco k nemu uz citim, ale chyba mi od zaciatku ta chemia, na sex s nim mam aj chut, niekedy ta chut pride postupne, ale necitim nejak extra vasen, nemam motyle v bruchu ani ruzove okuliare a to sme spolu len mesiac. Skor ho lubim tak citovo, ale v sexe nieco chyba. Niekedy mi pripada pritom lenivy, niekedy sa aj snazi a velmi ma to nevzrusuje, mam pocit ze ma slabu erekciu a velmi ma to trapi.
parkrat sme mali aj dobry sex, raz som skoro mala aj orgazmus, vacsinou vsak nie, iba ked mi "to" spravi inak..
je to super chalan nechcem mu dat kosom ale neviem co ta chemia. moze byt laska aj bez toho? moze to fungovat a moze taky pár spolodit aj dieta?
ked s nim nie som tak mi chyba,ked sa objimame, bozkavame, som stastna, niekedy aj pri tom sexe ale casto to pre mna nie je dostatocne-bud je malo aktivny alebo ta erekcia (alebo je za tym fakt t chemia)...co mam robit:(

tasty

proste neprebehla tzv. tá "iskra" - tak sa tomu hovorí, zažila som to, ukončila som to, lebo stále som mala pocit, že mi niečo tam chýba, nevedela som definovať, že čo...

a tiež mi ten partner nevoňal, myslím pach tela, nesmrdel, ale tá prirodzená vôňa tela...., proste žiadna chémia a ani iskra

akokoľvek sa rozhodneš, verím, že správne prajem Ti veľa šťastia do ďalšieho života ;-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem co citim, chyba mi tam - Fórum - ZDRAVIE.sk