Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako uspesne otehotniet

zuzula28

Anička nepanikár hlavne, vitamíny sú dôležité a samé o sebe nemajú ako posunúť ručičku na váhe. Vitamíny by mali byť telu prospešné, takže takýchto problémov sa nejako nemusíš obávať. Uvedom si že tie b vitamíny sú tiež nesmierne dôležité

Juzya3

anicka - cau
V prvom rade nebud jelencek - to ak zena priberie ked berie vitaminy je to len pre to ze ma vacsiu chut do jedla, samotne vitaminy neovplyvnuju hmotnost, ide len o to ze zena proste zacne viac jest, viem ze aj sestra mala vacsiu chut na jedno, ale sa krotila povedala si ze nebude sa zbytocne prejedat a vahu si udrzala taku aku mala mat. Dokonca po porode sa jej postupne podarilo dostat na povodnu vahu :)

Bionetla

Anicka zo samotnych vitaminov nemozes, nemas ako, ale ako je o nich zname tak podporuju apetit, chut do jedla, takze ak sa zena nejako neustrazi tak je to mozne, ale za to nemozu vitaminy :) treba aj v tehotenstve jest s rozumom a nejako to nevrbit do extremov :)

anicka89

Lenže nemôže sa stať, že z B vitamínov žena priberie? Píšete že sú potrebné ale oni rapídne môžu zvýšiť hmotnosť nie?
Som už jelenček z tých vitamínov :(

Vlagea

Julka266

**tie vitamíny sú pre rast nevyhnutné - mnoho žien ich podceňuje, čo nie je správne. Treba sa zamyslieť nad tým že dieťa samé si nevie nič dať, že vitamíny pre rast mu my musíme dopriať. Preto je dobré, že Femibion obsahuje viacero typov vitamínov, nie len samotnú kyselinu listovú ;)

Juzya3

Julka - cau
Je vhodne brat viac aspon viem ze sestre to gynekologicka odporucala ked sa snazili o Zuzku :) a teraz ma mala uz rok a pol ale vitaminy viem ze brala az kym ju neprestala kojit. Segra nezje cokolvek a prave to bol ten problem preco mala malo vitaminov v tele.

Bionetla

Julka nemyslim si ze staci kyselina listova, podla mna je potrebne viac vitaminov brat, ked chce zena otehotniet, tato kyselina je vhodna, je super ju brat ale v kombinacii s b vitaminmi, c a podobne je to este lepsie :)

snezienka2

Myslim si ze kyselina listove nestaci je sice fajn aspon tu brat ked teda zena ine vitaminy neberie, ale odporuca sa brat viacero vitaminov, ktore sluzia na spravny vyvoj a rast toho dietata :)

zsuzska

Julka tiez som toto riesila este sa mi zda ze nejako v septembri, odvtedy som si precitala rozne clanky, diskusie a kazdy ten vitamin je pre dieta nesmierne dolezity, takze nie len kyselina listova:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako uspesne otehotniet - Fórum - ZDRAVIE.sk