Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako uspesne otehotniet

anicka89

vlagea súhlasím s tým, že nie je jediná, ktorá si niečím takýmto musí prejsť. Som na tom úplne rovnako. Ale podstatné je uvedomiť si, čo je dôležité a od toho sa odraziť ďalej. Preto som sa dala napríklad ja na užívanie vitamínov, lebo po tom všetkom čím som si prešla som si uvedomila, kde je možné, že bol problém. Preto už pravidelne užívam :)

Vlagea

lajtmannlea

**nemaj strach, nie si sama, čo si takúto cestu musela prejsť k vytúženému dieťatku. To, či sa ťa takýto problém týka alebo naopak netýka ty odhadnúť nevieš. Ako sa hovorí nekrič až kým nepreskočíš. Tiež by som po vlastnej skúseností priala každej žene bezproblémové otehotnenie po pravde. U každej tento problém spôsobuje niečo iné. U mňa to bol nedostatok vitamínov, ktorý zabraňoval správnemu vývoju a rastu toho vajíčka, toho plodu. Avšak po užívaní Femibionu sa nám to podarilo. Aj keď mala som trošku strach aby sa niečo nepokazilo, ale našťastie môj strach bol neopodstatnený :)

lajtmannlea

StastnaMama ahojky...o tej tŕnistej ceste čoto viem. Avšak stále neviem ako z nej vybočiť. Ako sa dostať na cestu, ktorá by nás priviedla k tomu po čom tak dlho a intenzívne túžime. Myslela som, že mňa sa takýto problém netýka avšak asi som sa mýlila :(

StastnaMama

Naša cesta k bábätku bola tŕnistá, lebo sme na to išli od lesa. Pomohla až liečba u dr. Albertovej. Dcérka mala 04. apríla 5 rokov.

anicka89

Ahojte. Tak mne je to už jasné, že za dva týždne nemôžem očakávať neviem aké veci. Dám tomu čas, pekne pravidelne ich užívam. Len som chcela aby ste vedeli, že som do toho išla. Veď práve to, už som sa rozhodla, že nebudem vitamíny podceňovať ani pred otehotnením ani keď budem tehu :)

Vlagea

Bionetla

**presne ako píšeš, každé telo je iné. V každom tele je iné množstvo vitamínov. Ak žena má žalostne málo vitamínov, tak v tom prípade bude dlhšiu dobu trvať, kým si telo zvykne, že už ich má a začne ich plnohodnotne využívať :)

Bionetla

Anicka ono vacsinou je potrebne brat tie vitaminy niekolko mesiacov, aby v tele sa nahromadili, aby sa tam tak udomacnili :) aby ich bolo dostatok. Za dva tyzdne sa to neda. Ale verim, ze po par mesiacoch by to mohlo prist. Ale tak kazde telo je ine :)

Juzya3

anicka - cau
tak to som rada, ze sme ti pomohli. Snad bude dobre. Dva tyzdne su este celkom malo na to aby sa ista hladina tych vitaminov v tele vytvorila, takze ich ber pravidelne pokial sa bude dat :) bola by som rada keby ti vitaminy pomohli. Clovek by sa niekedy az cudoval ake veci v tomto smere dokazu ;)

anicka89

Ahojte. Už som sa na to aj v lekárni pýtala. Povedali mi to isté, čo ste mi aj vy napísali. Tak som si kúpila ten vitamín, čo si Juzya ty napísala :) a užívam ho už asi druhý týždeň, zatiaľ som nejakú zvýšenú chuť do jedla nezaznamenala a dúfam, že sa ma chuť do jedla bude strániť, alebo ak príde ju snáď budem vedieť aspoň ovládnuť lebo nechcela by som pribrať len preto, že mám mlsný jazyk :P

2miriamma

netreba to takto podľa mňa až riešiť, treba si uvedomiť, že to robíme pre zdravie dieťatka :) Brat sa s manželkou snažili o bábo veľmi dlho. Nechcela nič brať. Žiadne vitamíny ani nič podobné. Tak začali chodiť na dovolenky, na predĺžené víkendy, že možno tak sa im pošťastí a nedarilo sa. Potom už sama cítila, že bez pomoci to asi nepôjde, tak povedala, že vyskúša nejaké vitamíny a už sú v štvrtom mesiaci :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako uspesne otehotniet - Fórum - ZDRAVIE.sk