Ako uspesne otehotniet

vierocka66

bolo by fajn keby sa všetko dalo dostať zo stravy, ale realita vôbec nie je taká ružová. A tiež nestačí užívanie len kyseliny listovej ako si mnohí myslia, lebo teda ja keď som bola tehotná a užívala som vitamíny tak niečo sme sa na margo toho s kamarátkou bavili a ona do mňa, že veď stačí kyselina listová, veď nič iné nepotrebujem. No tak som bola prekvapená, lebo teda áno je podstatná, ale aj iné vitamíny a minerály sú a nie menej.

2miriamma

neviem celkom akoby toto mohlo pomôcť, ja čo mám skúsenosť tak to s vitamínmi a teda tie mi dosť pomohli pri snažení, ono veľmi je podstatné aby sme my boli fit, aby sme mali dostatok vitamínov aby si ich potom dieťatko mohlo brať.

citruska

christina to je na tom doktorovi ako sa k tomu postavi, co ti poviem, nad tym je zbytocne vobec premyslat, lamat si nad tym hlavu alebo cosi, clovek ked chce si pozistuje, co by bolo naj :)

christina1988

janulienocka to je ale dobré keď ti k tomu lekár čosi povie, kamarátka tá bola za mnou, že lekár jej povedal, že jemu je jedno či bude niečo užívať, že nech si urobí ako uzná za vhodné, akože ja rozumiem, že mu to je jedno na jednej strane, ale lepšie by sa jej rozhodovalo keby jej niečo konkrétnejšie povedal :/

janulienocka2

Súhlas. Kedysi som si ani ja sama neuvedomovala, čo všetko dokážu vitamíny, ale keď gynekológ povie, že to má svoje opodstatnenie tak niečo na tom je. Začala som si o tom viac zisťovať a mal pravdu, vitamíny majú zmysel a obrovský, samozrejme aj psychika dokáže veľa, to je fakt, ale keď telo neni pripravené na príchod drobca, že mu nevie dať to čo pre rast potrebuje, tak to nie je dobré.

2miriamma

katarina možno je problémom to, že pri vitamínoch je kľúčom k úspechu dlhodobé užívanie a to možno niekoho tak akoby odradí alebo akoby som to povedala, ale je to škoda. Lebo práve potrebujeme vitamíny dennodenne aby v tele bol dostatok a potom aby si to mohlo dieťatko brať.

katarina22

Zandriana je to fakt, že veľa vitamínov je v tehotenstve a pri snažení vhodných, len nerozumiem prečo ľudia stále niektoré vitamíny podceňujú.

norikka

Lilinda nie je veru vobec, my ked sme sa snazili, tiez som si myslela, ze ako vsetko super robim, ze dozaista mam vitaminov dost a vobec nie. Az ked som Femibion zacala uzivat az vtedy sa u nas nieco dost rapidne zmenilo k lepsiemu ;)