Ako uspesne otehotniet

Chéri

Veronika aj ti nejako pomohlo to, že si začala vitamíny užívať? Nejaké zmeny vo svojom živote si zaregistrovala?

Veronika879

To je milé, že fazuľka, to sa mi páči, ja som sa na takúto cestu dala nejako začiatkom roka, asi vo februári ak si dobre spomínam som si kúpila prvé vitamíny a začala som ich aj užívať ;)

zandriara

sinka my ked sme sa snazili tak som dostala tip od doktorky na Femibion, na podporu, aby moje telo malo vsetky vitaminy, ktore su treba pre vznik noveho zivota, aby potom to nove male telicko, fazulka ako ja hovorim, malo vsetko :) a ja viem, ze v nasom pripade zohrali vitaminy velku rolu ;)

sinka

darinik dakujem, ze si mi to napisala a bez nejakej ustipacnej poznamky, neviem o tom vela, preto som sa radsej na vas obratila aby som sa dozvedela ako to ozaj chodi.

Darinik

pre každého znamená pravidelnosť niečo iné, si vezmi, že aj Vianoce sú pravidelne raz za rok, čiže myslím, že jej otázka je celkom na mieste :) Treba užívať každý deň aby výsledky sa dostavili.

Patriciajarina

Sinka počúvaš sa?Otázky ako často bez pravidelnosti nieje nič .Ako môžu pomôct?To ti nikto nenapíše lebo od vitamínov sa neotehotnieva ale ako podpora zdr.výživy plus hormonâlnej rovnováhe čože rovnako ako vyvážená strava alebo vyhýbanie stresu funguje čože doplnkova výživa

Practica

My sme mali problém s manželom pred siedmimi rokmi. Liečili sme sa vtedy u doktorky Albertovej, narodil sa syn. Potom sme chceli dalšie dieťa a zase to neišlo. Tak teraz sme zase začali u nej liečbu a verím, že sa podarí.

sinka

ako casto vitaminy treba pri snazeni uzivat? dennodenne alebo staci nejako raz za tyzden len aby telo tie vitaminy dostavalo pocula som uz o tom, ze vitaminy mozu pomoct, ale neviem si vysvetlit, ze akym stylom mozu pomoct.