Ako uspesne otehotniet

spilba

Veronika je to najmä o tom snažení. Len sa neupni nejako veľmi na tú myšlienku, lebo aj psychika veľmi veľa zrobí :/
A vitamínmi nič nepokazíš, tie by som hneď začala brať, to máš takú istotu. Príde to neboj sa nič. Ale to celkom skoro sa snažíte o ďalšie, dve malé detičky to bude trošku zaberák, nemyslíš? :P

zuzula28

Veronika to bude super ak budeš mať medzi deťúrancami len taký vekový odstup. Už si začala aj niečo robiť pre to aby to vyšlo?

Veronika879

vretienka teraz moc ani nie je si akého slnka užívať, to počasie je premenlivé akoby bol apríl a to je už jún.
Dva roky dozadu je to približne čo mi prvýkrát meškali mesiačiky. Čo som strieľala detské šampanské a chcela by som keby sa to tento rok zopakovalo. Tak dúfam, že s vašimi radami sa mi to podarí opäť :P

vretienka

SINKA NIE JE TO S TYM TAKE JEDNODUCHE. AKOZE ANO PODPORUJEM TO CO SI PISALA, POBYT NA SLNKU NEUSKODI NIKOMU, ALE CAKAT OD TOHO NEJAKE ZAZRAKY JE PODLA MNA NAIVNA PREDSTAVA A NAJMA KED SA BAVIME O VITAMINOV, KTORE POTREBUJE BABATKO POCAS TOHO OBDOBIA, CO HO POD SRDIECKOM NOSIME.

matriska

SINKA

Decko do zasoby sa nabrat neda, ale decko je podstatne aj pre dietatko v brusku, preto pri vitaminoch by nemal ani tento chybat. Lebo prave tento vitamin ma vplyv aj na bunkove delenie a tiez prispieva k normalnej funkcii imunity ;)

sinka

myslim, ze v tehotenstve sa odviaze kazda z nas, to proste k tomu patri, ci chceme ci nechceme je to tak, niektore tie nase chute sa daju len tazko zvladat, ale ked doplna vitaminy doplnkom, tak sa nemusi aspon stresovat, to je fajn :)
este teraz ked zacina slniecko, tak by dobre padlo si myslim denne na chvilu nan vyjst a nabrat aj decka do zasoby :P

luclucka

katarina s tymi chutami bud opatrna...kamoska ta si nedavala pozor a pribrala rapidne a teda potom uz sama bola nervozna z toho, ze ako daleko to nechala zajst...lebo to nie je take easy sa tych kil potom nasledne zbavit...akoze dat si cokoladku raz za cas nie je nejaky problem...ale viem, ze niekedy to vieme fest prehanat... :D

katarina22

Jamicka niektoré ženy tie chute dokážu mať pod kontrolou akože ti poviem, že to je vec, ktorú akože dosť obdivujem. Pretože ja to neviem. Preto ja radšej si zaobstarám femibion, čo je pre mňa istota dostatku vitamínov a svoje chute tiež nechám naplno prejaviť :D :D

jamicka

Norikka to ti verím, je to náročné na čas lebo tých vitamínov nie je málo a ono sa to ľahko povie, že mať pestrú a vyváženú stravu, lenže s tým má problém človek normálne nie ešte keď sme tehotné a chute nám skáču podobne ako hormóny :/