Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nahle zmena videnia, rozmazane, divne, neostre videnie a bolest hlavy

Príspevok v téme: Nahle zmena videnia, rozmazane, divne, neostre videnie a bolest hlavy
Tom56565

Z nicoho nic som stratil schopnost sustredeneho videnia, citim sa ako keby som uzil ejaku drogu, nemozes sa sustredit, ako keby vsetko okolomna mizlo/pohybovalo sa, neviem to ani opisat ... Pomaly sa to zhorsuje a zacina aj bolest hlavy ... Jedina nezvycajna vec ktoru som jedol bolo mandlove mlieko pred necelou hodinou a potom som mal len kuracie prsia. Zatial som zobral len ibuprofen od bolesti hlavy.

Tom56565

Tak dnes mi uz nieje nic, bola to migrena, najrpv zle vidienie, zacinajuca bolest /cca 2-3 hod/, potom nutkanie na vracanie /1hod/, potom uz len bolest hlavy ... Po zobudeni mi uz nastastie nic nieje, migrenu som nemal uz takmer 2 roky tak teraz to musela ,dobehnut, poriadne :D

lorrines

Akoby som čitala o sebe, preboha, čo je niečo vo vzduchu, ja uz 3 dni mám takýto stav. Presne také zvláštne videnie, hovorila som to aj lekárke, že mám pocit, akoby som bola opitá alebo akoby mi dal niekto drogy. Pozerala na mna ako na hlupaňu. Nemože to byť možno aj upal alebo niečo?
Ako som videla tento prispevok, presne to popisuje moj stav, ked mi to začalo, mala som pocit že som sa zblaznila. Mám teraz uz dlhšiu dobu take ťažšie skúškove v škole a som si povedala ráno, že dievča, asi si to prehnalo a proste ti je*lo v hlave. Konečne po 3 dnoch sa to trochu zlepšilo.

Kýčera

Tak to je ten lepší prípad,a CMP sa na vek ľudí nepytá.Test Ti dopadol takto-kútiky Ti nepadajú,ani ruky,vetu vieš opakovať bez skomolenia.Ak si pracoval dlhšie za počítačom,môže to byť z toho,tiež to môže očný problém,tlak,...a tá migréna.Daj si studený obklad na hlavu,ak sa Ti dá,skús si pospať,...

Kontrol0r

Ja už tretí deň ide ma poraziť, strašne silná, a už tretí deň ráno som videl ako prvé auru, skoro ma porazilo ....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nahle zmena videnia, rozmazane, divne, neostre videnie a bolest hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk