Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vaginálna mykóza - čo s nou?

salamanca

žienky skuste zacat s uzivanim wobenzymu, mne to pri liecbe a boji proti mykoze pohohlo... a to sm nedokazala kludne obsediet :O

nutella

v lete je to ešte horšie ako v iné mesiace teplo to ešte zhoršuje.Ja už pre istotu nechodím nikde do vody,obmedzila som sladkosti,beriem probiotiká,kúpila som si nohavičky so striebrom a teraz užívam Enzymax sliznice to preliečilo aspoň ma to tak nesvrbí a nemám všetko úplne predráždené

lifeisgood

Najlepsie pomoze uplne vylucit biely cukor, sladkosti, mlieko a mliecne vyrobky, obzvlast zrejuce a plesnive syry, kvasnice, teda aj pecivo. A osobne mam vlemi dobre skusenosti s anionovymi vlozkami, pokojne aj na kazdy den aj intimky, su super, pomozu aj pri zapale, odskusane niekolkokrat: -odkaz odstránený-

hena6

A nie je dobrý len na mykozy ale na vsetko zlepsi imunitu a tym sa telo popasuje so vsetkym moznym a vela ludi ho brali po chemoterapii

nikola4554

Ja si neviem taktiez vynachvalit Wobenzym. Uzivala som ho pol roka a uz pekne dlho nemam problem. Odporucam vsetkym zenam, ktorych trapia vaginalne mykozy

Karina555

Ja som Wobenzym objavila minule leto na odporucanie aj mojkho gynekologa som ho uzivala asi 5 mesiacov kvoli mykoze a už pol roka mam pokoj dufam ze to tak aj ostane ale snazim sa vyhybat cukru a jem viac zeleniny

mooncica

Tiez som mavala caste vaginalne mykozy, najma v lete, ale stalo sa mi, že sa objavila aj pocas zimy. Kamoska mi odporucila Wobenzym. Odkedy ho uzivam, mzkozy ma uz netrapia

Lilien996

Mne robil doktor vela vysetreni praco sa mi mykoza vracia no nic nezistil neskor som obmedzila cukor na minimum, prestala som sladit sladkosti som uplne vylucila zacala som jest probiotické jogurty a viac zelenbiny a doktor mi poradil nech skusim wobenzym a s touto kombinaciou mi to zabralo a mykoza sa uz 4 mesiace nevratila wobenzym som užívala pol roka

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vaginálna mykóza - čo s nou? - Fórum - ZDRAVIE.sk