Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pocit samoty

Príspevok v téme: Pocit samoty
sisa454

Pekny vecer.

Ocitol sa uz niekto z vas v takej situacii, kedy jeden sa Radsej venuje svojim zalubam a toho druheho akoby si ani len nevsimol. Mam priatela no prekaza mi ako travi svoj volny cas. Vsetok svoj cas venuje len svojim zalubam a ja akoby som ho ani nezaujimala. Vzdy nieco robi. Cez upratovanie v domacnosti az po zahradu. Ako zienka domaca no o to nejde. Jedna sa o to ze netravime spolu ziaden volny cas. Furt si nieco najde. Alebo teraz Nedavno robi to, ak mne sa nechce ist vecer von ide vonku len on Sam a mna necha doma. je mu jedno ci Ja sa budem citit sama alebo nie. Este aj povie ze ked nechcem ist nech si sedim doma ze pojdem aj Sam. Ako Toto moze urobit chlap ktory zenu lubi. Nechat ju sa mu a on ide von Sam. Len tak, Na prechadzku. Zda sa vam to v poriadku? A takto je to kolkorazy. Ani si uz nepamatam kedy sme boli naposledy spolu. Aj ked sme chvilu spolu tak len na 20 min nikdy nie viac. Nechape ze vecer chcem stravit s nim a nie prechadzanim sa po tme. A ked pride tak hned zaspi. Dalsi den dookola to iste. A to nehovorim ked je cez tyzden v praci. Akoby som Bola pre neho vzduch. Aky vyznam ma Toto vsetko, cely nas vztah. Poradte. Dakujem

stryco.

chces byt s nim, on ta vola von, teda chce byt s tebou, ale ty nejdes lebo sa ti nechce a potom nariekas, ze s tebou netravi cas a je radsej sam. :)

neviem, ci je tu problem len u neho, ale povedal by som, ze aj u teba.

"Nechape ze vecer chcem stravit s nim a nie prechadzanim sa po tme." - no a ty nechapes, ze on vecer chce stravit s tebou, ale prechadzanim sa po tme.

treba si to vykomunikovat a robit kompromisi. jeden vecer mozte ist spolu na veceru a druhy sa spolu prejst. a mozno ste obaja len rozdielne povahy a neviete sa jeden druhemu obcas prisposobit....

lorrines

čo je zle na tom, že sa chce ist von prejsť? zase nemožeš čakať, že bude stále chciet ist k rodine, resp. chodiť po večerach v meste..
ja som tiež mala frajera, čo proste furt len čučal doma, resp chcel byt s mamou a rozpravat sa, nič zaživne, a ja som chcela ist von sa prejsť, do prirody, alebo robit niečo ine, najprv mi to prišlo ako banalita, ale on presne robil toto čo ty. Neustale vyčitky typu, ako mozes uprednostnit prechadzku pred mojimi aktivitami (sedenie na riti, alebo rozhovor s mamou, pripadne blbosti na notebooku, čo furt robil). Ako možeš byt taka sebecka furt bol nervny, šetkym trieskal, nakonec ma to naštvalo, chodila som si tiez sama von, resp. s kamoškami a časom vztah išiel uplne dolu kopcom. Ak sa ti nepači jeho travenie volneho casu, tak sa s nim porozpravaj, pripade si najdi niekoho kto bude s tebou zdielat zaujmy, lebo dusit sa v takomto vztahu sa mi nezda rovno košer.

[zruseny37]

Ľudia, nevieme, ako to vlastne je. Písala, že "ale okuste si vztah s clovekom ktory cely cas nieco robi a ma vas na haku dokonca aj vecer". Stále je tu tá možnosť, že je to egoista, ktorý má ženu len na sex a aby bola nejaká.

michal555

Ani nevies kolko zien by sa o toho tvojho pobilo a boli by rady keby ten ich partner mal aj ine konicky ako pozeranie futbalu a chlast. Chodit po rodine je ta najvacsia nuda pre chlapa :D ked ide na prechadzku sam, co ti brani sa k nemu pridat? Vztah nie je len o tom ze jeden dava a druhy berie. Pridaj sa k nemu, sprav zopar krat pre neho nieco, rob mu spolocnost pri jeho zalubach a popros ho na oplatku aby aj on spravil nieco pre teba. Idealne by bolo keby ste mali nieco spolocne, jeden konicek pri ktorom mozete travit spolocny cas, idealne nieco aktivne nez pozeranie TV. Ale mala by si respektovat to ze ma aj vlastne konicky, kazdy chlap si potrebuje vycistit pri niecom hlavu. Myslim ze vas problem je skor v tvojej hlave a v tom ze si tak trochu zatazena voci tomu ze dokaze byt aj sam.

Ria_94

Sisa454, a na to si nemyslela, že on môže frflať na teba, že s ním nechceš ísť na prechádzku? Veď sa dohodnite, jeden deň pôjdeš s ním sa prejsť, druhý deň on s tebou pozrie nejaký film napríklad... Robte kompromisy obaja, nechci to len od neho... Chápem, ako sa cítiš, ale aj ty niečo musíš robiť... Aj keď ti povie, že mu nemáš pomáhať v záhrade, zober si stoličku, sadni ku nemu a rozprávajte sa, ako bolo predošlý deň, a tak...

sisa454

Ano ale len preto som napisala ze sa mi nechce lebo cas straveny vecer by aspon trosku nahradil to ked nie sme spolu cez den. Lenze to nikto nepochopi ak to Sam nezazije. Takemu cloveku sa to tu pise lahko ale okuste si vztah s clovekom ktory cely cas nieco robi a ma vas na haku dokonca aj vecer. To je akoby som zila s cudzou osoba a nie so svojim priatelom. Lebo ziadny priatel si nedovoli ignorovat svoju priatelku. Ak ju skutocne lubi.

papradie

:-DD
sorry, ale navsteva rodiny nie je velmi zabavna cinnost
mimochodom, pisala si, ze on ide sam von, ked sa tebe nechce, tak si trochu series do huby

sisa454

Papradie: Napr ist aj spolocne niekam na veceru, pripadne navstivit rodinu. Je toho dost ako ist len tak Sam von. Asi nevies o com to je, alebo si nemala este ziaden vztah ked tak pises

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pocit samoty - Fórum - ZDRAVIE.sk