Pocit samoty

Príspevok v téme: Pocit samoty
sisa454

Pekny vecer.

Ocitol sa uz niekto z vas v takej situacii, kedy jeden sa Radsej venuje svojim zalubam a toho druheho akoby si ani len nevsimol. Mam priatela no prekaza mi ako travi svoj volny cas. Vsetok svoj cas venuje len svojim zalubam a ja akoby som ho ani nezaujimala. Vzdy nieco robi. Cez upratovanie v domacnosti az po zahradu. Ako zienka domaca no o to nejde. Jedna sa o to ze netravime spolu ziaden volny cas. Furt si nieco najde. Alebo teraz Nedavno robi to, ak mne sa nechce ist vecer von ide vonku len on Sam a mna necha doma. je mu jedno ci Ja sa budem citit sama alebo nie. Este aj povie ze ked nechcem ist nech si sedim doma ze pojdem aj Sam. Ako Toto moze urobit chlap ktory zenu lubi. Nechat ju sa mu a on ide von Sam. Len tak, Na prechadzku. Zda sa vam to v poriadku? A takto je to kolkorazy. Ani si uz nepamatam kedy sme boli naposledy spolu. Aj ked sme chvilu spolu tak len na 20 min nikdy nie viac. Nechape ze vecer chcem stravit s nim a nie prechadzanim sa po tme. A ked pride tak hned zaspi. Dalsi den dookola to iste. A to nehovorim ked je cez tyzden v praci. Akoby som Bola pre neho vzduch. Aky vyznam ma Toto vsetko, cely nas vztah. Poradte. Dakujem

papradie

mimochodom, definuj, čo presne si predstavuješ pod spoločne stráveným časom? Čučanie na seba, jalové reči, alebo čo presne?

sisa454

Rada by som mu pomaha la no ak mi povie ze to Radsej spravi on mam sa mu vnucovat nebudem. Ale ide stale o to ze svoj volny cas travi Radsej Sam ako so mnou. To sa vo vztahu nerobi. Asi zabudol ze niekoho ma. Clovek aby sa potom necitil Sam a mal pocit bezvyznamneho cloveka.

[zruseny37]

V podobnej situácii je moja kamarátka. Pre neho je spoločne strávený čas aj to, keď sú v jednej miestnosti alebo v jednom dome a každý si robí svoje. Ak ho osloví, tak sa na ňu osopí, že čo zas od neho chce. Už sme jej niekoľkokrát dohovárali. Možnosti sú nasledovné: buď sa o tom porozprávate a on sa v blízkej dobe začne správať normálne a ostanete spolu, alebo sa nezačne napriek rozhovoru správať normálne, čo k ničomu nevedie a takýto vzťah nemá význam, alebo je tu ďalšia vec a to, že ti dáva niečo, čoho sa nechceš vzdať, a preto prehodnotíš svoje priority a zvykneš si na to. Posledná možnosť je pre tých, ktorým nezáleží na láske a úcte, ale uprednostňujú peniaze.

papradie

Práveže som čítala veľmi pozorne! Máš chlapa, ktorý má nejaké záujmy a to ti vadí??? však sa pridaj k nemu a budete spolu. Prečo by mal pri tebe ostávať, keď mu všetko vyčítaš? Ja by som ťa na jeho mieste poslala k vode, lebo sa chováš ako citová vydieračka.

papradie

Si hysterka štylizujúca sa do roly obete. Mňa by tiež nebavilo pozerať na nudný vyčítavý ksicht nejakej ženskej a radšej by som išla na vzduch.
P.S. som žena, ale za teba sa hanbím!