Stresy z prijatia na SŠ

Príspevok v téme: Stresy z prijatia na SŠ
heilyok

Čaute.. môj problém je, že práve tieto 3 posledné týždne kedy si mám opravovať známky, som buď chorá, alebo sa ide na výlet, alebo máme voľno, alebo sa neučíme.. som z toho zúfalá, prvý polrok som mala len 2 dvojky z MAT a SJL. No teraz mi pribudla aj fyzika a chémia..Chcem ísť na pedagogiku, ( PV) - (biológia & chémia). Viem, že nato mám..!! .. Lenže už sa mi tie známky nedajú opraviť.. Proste, nedajú mi šancu.. a už nemám ani čas.. Som teraz v 8.A, no stále musím rozmýšlať nad tým, že ak budem mať nakonci dvojky z tých predmetov, ktoré chcem vyštudovať, tak ma tam nezoberú..

Aký je Váš názor na to? Je možné, žeby ma prijali, aj keď som mala z toho smeru dvojku? ďakujem za názory :)))

ivapasto

hlavne bude, aby si si vybrala ten spravny smer na strednej, potom to bude ovela dolezitejsie, pretoze uz to vratit nemozes, a hlavnu rolu urcite hraju viac znamky z 9. rocnika, pretoze ztoho vypliva, v akej rovnovahe si momentalne s ucenim :P :D

ivapasto

tak ja si myslim, ze aj ked budes mat z toho dvojky, zoberu ta..preco by nezobrali? ak ides na gympel, urcite mas podla tychto znamok priemer okolo 1,3 ..a beru do (2,00) ved ma pred sebou este 9.A, prvy polrok sa posnazis aby si to spravila na jednotky. a ak budes mat nejake tie dvojky v 8 a same jednotky v 9, nevidim dovod aby si to neisla studovat:) aj tak si myslim, prijatie na ss nebude take tazke, a druha vec, na strednej tie znamky budu uz dolezitejsie. teraz sa len sustred na to, aby si sa dostala na tu skolu