Mokvajuca chrasta

Príspevok v téme: Mokvajuca chrasta
martinaZV

Ahojte, potrebujem poradit moj 4 rocný syn pred par dnami spadol na bicykli a rozbil si kolienko. Zacalo sa to pekne hojit ale v noci ked spi tak sa mu to nalepilo na paplon a rano to bol boj a zacalo mu to mokvat, poradte co s tým mam robit. Snazila som sa ho nezakryvat ale on bez toho nezaspi aj som mu nohu spod paplona vyberala ale aj tak si ju strcil naspat.l Som zufala takto sa mu to nezahoji ani za rok :(

martinaZV

ja som teda objednala paplon s dierou pre syna najprv namietal ze ho nechce no ked zistil ze sa rano neprilepil o obliecku tak si zvykol, dakujem za pomoc uz nemusime chodit na cistenie a konecne sa to hoji tak ako ma :)

hedviga1884

ja mám paplon s dierou uz dlhsie a moj muz ho pouzival ked mal dolamanu nohu nemohol spavat tak som mu ho pozicala nohu v sadre vystrcil cez dieru von a spal a nakoniec mi ho nechcel ani vratit amusela som objednat dalsi :)

betuskamuska

aspon nie som sama co ho hladala v obchode :D :D ale odporucam moje decka ten paplon zboznuju ked idu k babgake beru aj paplon :D :D a vedia sa s nim aj pohrat a vymysliet take blbosti ze az :D

martinaZV

a kde ho kupim? vcera som behala po obchodoch a nikde ho nemali a ked som sa opýtala kde ho nájdem kukali na mna ako puci a asi si mysleli ze si z nich robim srandu

Ivani83

Tak vyskušaj ten paplon ja ho mam doma a dobre sa mi s nim spí hlavne teraz ked je tak horuco a som z tych co bez paplona nezaspi

martinaZV

Maly chyti anok ked mu s tym chcem nieco spravit uz to ma lepsie aj doktor povedal ze to chvilu potrva kým sa to zahoji no ten paplon asi objednam lebo to jeho spanie je katastrofa odvtedy som poriadne enspala a som ako ziva mrtvola

RNG

Cukor nielen vysusuje, ale aj zivi tu nedostatocne prekrvenu oblast. Zaroven vytahuje vodu z mikrobov=desikuje ich a tak ich vlastne "mumifikuje"=znici.

axbxc

Mokvavé rany je dobre posýpať práškovým cukrom,aj viackrát,cukor dobre vysušuje,možno aj prelepiť,po vysušení rany sa to potom dobre hojí.

Ivka 1

Martina skúšali ste už Forever Aloe First ? Je to aloe s propolisom a bylinkami. Používa sa ako prvá pomoc, znižuje krvácanie a hojí rany aj popáleniny, štípance , je vhodný aj pri bolestiach uší ... a veľa ďalších možností použitia. Som presvedčená, že Vášmu synčekovi by to veľmi rýchlo pomohlo.