Aké máte skúsenosti s filtráciou vody v domácnosti? Je to vhodné pre deti?

Príspevok v téme: Aké máte skúsenosti s filtráciou vody v domácnosti? Je to vhodné pre deti?
Domingo

Ahojte, mám takú otázku, doma máme veľmi tvrdú a chlórovanú vodu. Rýchlovarná konvica sa zanesie už po dvoch týždňoch, problém s vodným kameňom máme aj pri práčke. Premýšľam preto nad kúpou filtračných zariadení a keď už by som investoval, tak by som kúpil asi filtráciu do celého domu. Napojiť hlavný prívod vody na potrubný filter. Bojím sa však, že tá filtrovaná voda nebude zas vhodná na pitie. Máte niekto skúsenosti s takouto vodou? Na fórach a článkoch na nete sa reakcie rozchádzajú, jedni hovoria, že filtrovaná voda je zdravá, iní, že nie ej príliš vhodná na pitie. Budem rád, za každú radu a skúsenosť. :)

rozmaria83

ja cistim konvicu na vodu kazdy tyzden , co sa mi zanasa, my sme dlho kupovali na pitie balenu potom sme sa rozhodli kupili filter, iba stolovy mame, nic sme nemontovali, filter sa meni raz rocne, konkretne je to dahlert wp 22 kupeny u vitariana, zatial sme spokojny s nim

Verolka9

Mimia to som teda rada, že nie som divná ale že som normálna:-) Super je tá čistá voda;-) Ďakujem a aj tebe prajem všetko dobré do života a ďakujem za všetky rady ohľadom filtrovania vody:-)

Financnapomoc

ahoj
Poskytujeme pôžičky s ročnou úrokovou sadzbou 2%. Pre viac informácií o zmluvných podmienkach tejto ponuky nás kontaktujte na našom telefónnom čísle: +33 6 44 662 014 alebo e-mailom na adrese: aidefinance1er@gmail.com

Financnapomoc

ahoj
Poskytujeme pôžičky s ročnou úrokovou sadzbou 2%. Pre viac informácií o zmluvných podmienkach tejto ponuky nás kontaktujte na našom telefónnom čísle: +33 6 44 662 014 alebo e-mailom na adrese: aidefinance1er@gmail.com

Mimia

@verolka9 práve preto som sa ťa pýtala, či je to cítiť lebo niekedy vôbec nemusí...takže nie si divná, toho sa báť nemusíš:-)...hlavné je, že máte dobrý pocit;-)...tak užívajte, prajem vám v živote len to najlepšie a lúčim sa s tebou;-)...pa

Verolka9

Mimia poviem ti pravdu, že ja moc ani nie. Chutí stále rovnako. No manžel stále chodí, že teraz je o veľa chutnejšia voda. Neviem či som ja divná a nič necítim alebo on:-):-) Ale ten pocit, že je zdravšia je určite lepší:-):-)

Mimia

@verolka9 a cítiš aj nejaký rozdiel, keď piješ vodu?..pevne verím, že nebudete:-)..môžeš teda odporúčať, keď sa ťa niekto bude pýtať;-)

Marosko-n

Verte neverte ale podľa posledných výskumov, všetky vody aj filtrované majú nanobaktérie, ktoré prejdu aj všetkými filtrami, len Destilovaná a hlavne GGW-BLV liečivá voda ich nemajú. Treba si objednať pre deti a budú zdravšie.

Verolka9

Mimia nič si z toho nerob, ani ja sa do toho moc nerozumiem. Ale tak na takéto veci máme manželov, takže je to fajn:-) Ale môžem napísať, že super si odviedli prácu. Ešte sme nemali žiadny problém a verím, že ani nebudeme mať. Kľudne by som aj ostatným ľudom odporučila túto firmu

Mimia

@verolka9 ty si presne ako ja...taký neveriaci Tomáš (ako sa hovorí) :-D..ďakujem za link, idem ho omrknúť aj keď neviem, či sa v tom vyznám ale keď tak to poobede rozoberiem s manželom...ale som si istá, že vám dobrý vybrali a poradili..oni sú špičkový, takže nepochybujem..