Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otázka na ženy

Príspevok v téme: otázka na ženy
prieskumník

Ahojte ženy,

Vedeli by ste popísať aké konkrétne chovanie a činy prejavujete voči dotyčnému ak vás priťahuje ?

A pozor !

Ide o chovanie a činy ktoré prejavujete VÝLUČNE IBA v situácii keď vás dotyčný priťahuje.

Nejde o chovanie a činy ktoré prejavujete AJ v situácii KEĎ IBA flirtujete, bavíte sa, alebo potrebujte zahnať chvíľku samoty náklonnosťou od hocikoho kto je momentálne pri vás, ale viete že dotyčný vás nijako nepriťahuje.

liberta25

papradie, napisala som to podla basne, ktoru mi napisal jeden moj frajer. tak ich nazval. to je jedno, skratka, viem, co v nich mam okrem zreniciek ;)

liberta25

u mna sa zatial asi vyskytovali len dva pripady. bud ma pritahuje niekto, komu sa uz pacim a je aj aktivny, a teda ma niekam pozve. na takom stretku sa spravam uplne prirodzene, teda okrem toho, ze je tam flirtovanie a take tie pohlady a podobne. alebo sa mi paci niekto, kto je hanblivy, taky pasivnejsi, tak toho zas pozvem ja, no a tam si to podla rozsahu jeho hanblivososti zmenegujem sama. ale nikdy som nepouzivala ziadne specialne triky a pod. jedine, je asi ten moj pohlad, lebo mam vraj mandlove oci kobry, tak to vyuzivam, ked sa mi chce ;)

lorrines

Vyhladavam jeho spoločnosť, ak nie je pri mne, neustale pozeram, kde je, čo robi. Pri rozhovore sa snazim stale usmievat, byt vtipna, taka neviazana, len aby sa pri mne nenudil, aby som ho zaujala. Niekedy som možno aj otravna :D keby to správanie niekto sleduje, tak sa asi dobre bavi :D

Slobodna

Ja to nerozlisujem, chvilku samoty viem zahnat aj sama a s muzmi neflirtujem. Jednoducho som k nemu mila,pritulna,buram odstup a zdielam intimnu sferu. Jednoducho sa mu otvorim a to robim len pre vynimocneho cloveka, ktory ma nielen pritahuje ale mam ho aj rada.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otázka na ženy - Fórum - ZDRAVIE.sk