Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

urieknutà?

Príspevok v téme: urieknutà?
lejdy_222

Ahojte neviem ako zacat mam dost zdravotne problemy vsetky vysetrenia v poriadku !stale zvraciam horko v ustach zimnica .uz 6 krat za mesiac som prekonala chripku!tieto problemy trwaju 6 mesiacov!psychiater vravel ze som v poriadku!mozem bit urieknuta?robili mi uhlicky vo vode no nepomohlo ked ma niekto kontakt na dobru znamu ktora mi pomoze nech mi napise!lebo uz fakt si newiem rady !peniaze niesu problem nech ma len dostanu z toho dakujem dufam ze sa niekto ozve lebo som zufala :-(

mam56

www.zoznam.sk
Vyššie uvedený pán sa tým zaoberá. Ak si urieknutá, tak ti isto pomôže.
Treba mu volať po 16 hodine.
Že ho pozdravujem:-)

LMarika

Casopis Jasnovidka vychadza raz za mesiac. Su v nom pozvanky na rozne ocistne pobyty s vesticami, na ktorych by sa clovek mal zbavit kliatby, ak chces, tak to skus. Ja som mavala v minulosti, vlastne cely zivot hnacky, ze ma prehnalo po jedle a aj silne bolesti hlavy spojene s vracanim, ale aj strasnu plynatost, ze som takmer nonstop prdela a uplne najhorsie bolo, ze s pribudajucim vekom sa to stupnovalo, bola som vkuse unavena, spavala som dlhsie ako je norma, bezne aj 10 hodin v noci, zobudzala som sa dolamana, dost casto s mensimi bolestami klbov, po jedle ma pocas dna zvykla prepadnut strasna unava, ze som si musela ist lahnut, niekedy som po jedle aj odpadla, vyustilo to az do takych stavov, ze prisli dni, kedy ma strasne stipali a palili oci a mala som ich akoby uplne vysusene, strasne ma palilo v hrdle a citila som neznesitelne sucho v ustach a neuhasitelny smad, ked som sa napila, bolo zle, ked som sa nenapila, bolo rovnako zle, najlepsie bolo drzat v ustach ladovu vodu a kloktat nou, ale neprehltnut... a opuchnute nohy... prisla niekolkodnova nespavost spojena s pocitmi, ze zomieram a ze sa citim byt otravena nejakou jedovatou latkou, dokonca som mala pocit, ze mi uz div, ze nie sibat zacina z tej otravy a aj z tej nespavosti, opatrovala som babku v Rakusku, zozrala som babkinu tabletku na spanie, pozrala som nejaky Melatonin, vyzovovy doplnok, viac kusov, len aby sa mi podarilo zaspat, boli to najhorsie dni, ake som mala, nevedela som, co mi je, ciste zufalstvo, po doktoroch som nechodila, dlhe mesiace predtym som stracala pamat... Co sa stalo potom? Dala som si urobit na Interklinik test na potravinove intolerancie, dala som si urobit gastroskopiu, dala som si V Rakusku dychovymi skuskami urobit testy na neznasanlivost cukrov /fruktoza, sorbit, laktoza/. Cukrovku nemam, ale diagnozy sa ukazali a to hned viacere: moje telo nema enzymy, aby stravilo psenicu a glutenove obilie, mliecne bielkoviny, mliecny cukor, ovocny cukor, vajecny bielok, kukuricu...je toho vela. Drzim prisnu dietu a vsetko sa na dobre obratilo. Traviace problemy vymizli a pocity, ze zomieram, vymizli tiez. POtraviny, na ktore mam takuto silnu neznasanlivost, na mna posobili ako jed a pomaly ma zabijali a ja som o tom nevedela. KOnecne sa citim dobre. A na ocistny pobyt s vesticou som ani vobec nemusela ist, pomohli mi dobri lekari a velmi si to vazim. Sice mi bude treba prisnu dietu na cely zivot, ale rada ju dodrzim a nikdy ju neporusim. Odvtedy som uz pracovala vselikde, aj na miestach, kde mi vonali zakusky pod nosom a pecivo, ale ked si predstavim, ako zle by som sa citila, keby som to jedla, tak sa mi to aj napriek tej voni totalne znhusi a viem, ze dat si nieco take by bola cesta do hrobu a ja nechcem zomriet, ja chcem zit! Snad si prides na pricinu svojich problemov a ja neverim, ze je v psychike. Musi to byt pricina telesna, len ju treba najst. Alebo si skus dat urobit nejaku velku prehliadku v niektorom zo sukromnych zdravotnickych centier. Test na potravinove intolerancie by si mohla skusit tiez a aj test na histaminovu intoleranciu. Neverila by si, ako velmi dokaze strava ovplyvnit zdravie cloveka, ktoremu chybaju v tele enzymy, aby mohol stravit prave to, co najcastejsie je a co ma na dennom poriadku. Drzim ti palce, nech sa ti problem co najskor vyriesi a nezabudaj, ze cez uzivanie psychiatrickych liekov cesta k telesnemu zdraviu urcite nevedie, prave naopak. Ak beries nejake antidepresiva, tak ich radsej vysad. A ked budes mat vysetrenia za sebou, tak nam sem napis, ako ti dopadli a aku mas diagnozu. Pomoze to tym, ktori zazivaju to iste, co zazivas teraz ty.

125andrea1

Na urieknutie je najlepsia bylinka ,,čistec\" . uvar si z neho caj, trosku vypi ostatne rozlej do 3 tanierov a v kazdom si 3 krat umy tvar.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

urieknutà? - Fórum - ZDRAVIE.sk