spanok rocneho dietata

eviska

deniska:takze v prvom rade som rada ze to nie je nic vaznejsie,je dobre ze ju videla doktorka.ja som zacinala tak ze som mu mrkvicku uvarila a potom rozmixovala,neskor som mu ju len popucila vidlickou a teraz mu davam kusky.Samozrejme nemusi to byt len mrkva to iste mozes spravit aj so zemiacikom apod.

deniska

eviska.chcem sa ta spitat!jak sy malemu davala mrkvicku.uvarenu,postruhanu alebo surovu?napriklad chleba pekne papa.najprv ho dobre ocumle a potom odkusne.mne doktorka povedala ze sy stoho nemam nic robyt,ze kazde dieta je ine.a este ktomu sa narodila o 2mesiace skor.porad mi prosym nejaky recept co by som mohla jej dat.vopret dakujem.pa

eviska

deniska:nechcem Ta strasit ale bola si s nim u doktora?niektore deti mavaju zuzene hltany.asi by som navstivila lekara.

eviska

denisa:Je to naozaj dost malo na 14mes.dieta.Ja som zacala davat najprv mrkvicku(nas maly ju zboznuje)Skus jej dat male kusky a uvidis ako bude reagovat.Nasho tiez natahovalo a potom to bud vyplul alebo prehltol.ja som sa tiez zo zaciatku bala ale mam taku starsiu susedku a ta na to isla dost natvrdo ze to sa musi naucit.skusaj

eviska

danny:To nieje predsa az tak daleko,jasne ze ani blizko.My sme cca 2hod.cesty do Dublinu v Craigavone.Ako dlho ste tam?rodila si v Irsku?

deniska

cau dzavo.ja sa bojim ju dat na velku postel.ona sa dost pohybuje pocas spanku.kazde rano ju najdem na druhom konci postelky.ale dnes som sy vsimla ze sa jej prerezuju dalsie 2 zubky.asy to bude tym.inac jake to je mat cerku''''ja som velmi teraz stastna.je to uplne iny zivot.diky za odkaz.pa

deniska

eviska.dakujem za prispevok.mala ako som pisala nemoze mliecne vyrobky.u oto je ukratena ze nemoze jogurtik,syrecky,milaciky.ked som jej zacala davat aspon tieto veci som bola stastna.po nejakych dnoch jej zacal jak sylny exzem.a zystili ze nemoze mliecne vyrobky.tok teraz to mam o to tasie.neviem co jej mam dat ked nechce kusky.je len mixovane polievky a kozie mlieko skeksam a mixovane ovocie v mliecku.mne sa to zda malo na 14nast mesacne dieta.porat mi prosim.ja zijem v taliansku pri firenze.dakujem.pa

eviska

deniska:nas to tiez robil ale to mal len 6-7mes.Povedali mi ze si na to musi pomaly zvyknut.On sa musel naucit pokuskat to(aj ked mal len 2 zubky)Teraz zje uplne vsetko.Dokonca mu na ranajky zvyknem dat chlebik s masielkom(syrom)narezem na kosticky a on uz sa naje sam.Samozrejme je okolo neho pekny neporiadok,ale on je cely stastny ze to zvlada uplne sam.