Výrastok, uzlina, hrčka

Príspevok v téme: Výrastok, uzlina, hrčka

Dobrý deň prajem, som 3 mesiace po spontánnom pôrode, pôrod bol bez komplikácií dcérka krásna zdravá. Mne sa ešte v tehotenstve urobila (hrča, uzlina, neviem čo to je) pod kľúčnou kosťou. Nevenovala som tomu pozornosť, myslela som si že je to kvôli tomu že spím stále na jednom boku (kvôli brušku).... no je to tam stále. Je to bez bolesti, ani ten pocit nemám že by sa to hýbalo, skôr mi to príde cca do 2-3cm tvrdšie. Na budúci týždeň idem k mojej obvodnej dr. Mám strach, nemám žiadne iné ťažkosti, prsia si tiež pravidelne kontrolujem a nemám žiadne hrčky, liečim sa na zvýšenú funkciu štítnej žľazy, inak na nič iné. V rodine nemáme rakovinu (neviem o nikom že by niekto mal) dočítala som sa že to môže byť lipom, alebo niečo také ale samozrejme bez dr si nebudem stanovovať sama diagnózu. Čo to môže byť? a ešte sa chcem spýtať ak mi brali v tehotenstve krv, kedže som chodila do poradne aj na kontroly so štítnou žľazou, mohlo sa už vtedy niečo zistiť s tej krvi? Ďakujem. Prikladám aj fotografiu mám to na ľavej strane pri tej kľúčnej kosti. Je to dosť viditeľné. Ešte dodávam že nekojím a MS mám pravidelnú.