Mykoza a liecba

silvia487

ak by si si zohnala oregánový olej ale nie na kuchynské účely ale silnejší býva aj 80% tak 10ml-50ml fľaštička záleží aký kúpiš, vatovú tyčinku namoč doň a povytieraj vagínu,bude to trochu štípať ale mne toto jediné pomohlo a to som mala od gyndoša už ozaj všeličo a čo ma to stálo ani nevravím,takže vyskúšaj no vytieraj tak max.2x denne-držím palce

ellis1234

ahojte.uz som sem pisala davnejsie.mam tento isty problem ako vy.len vam celkom zavidim ked pisete ze sa vam mykoza stale vracia. pretoze mne zatial ani neprestala. mam ju uz asi tri roky mozno viac. bola som aj u gynekologa ktory to pekne odflakol.dal mi nejaku hlupost ktora nepomohla a tam to haslo. dalej mi poradila pani v lekarni .to pomohlo max tak cez dovolenku. traz som citala ze canesten kombi je dobra volba tak som siahla po nom. no zial .ustupilo to po tabletke mozno na den .pouzivam krem uz druhy tyzden a nic. viem ze je to zase bezpredmetne. akoby som ani nic nepouzila.vela z vas pise ze wobenzym pomohol. myslite ze sa mam teraz vykaslat na ten krem a skusit wobenzym ? uz sa mi chce naozaj zomriet s tym ze stale pouzivam intimky a vobec sa necitim kvoli tomu dobre a veruze ani nijak pritazlivo. :( naozaj som zufala. som v anglicku a nedostanem sa na svk len tak k dalsiemu gynekologovi. prosim o hocikoho kto ma podobny problem. aby sa ozval a poradil lebo ja uz som na dne

JUSIFA

Mne velmi pomohol pri vaginalnej mykoze a dokonca aj pri zapale mocovych ciest, ktore som dostala z mokrych plaviek Wobenzym. Je super, velmi rychlo som sa zbavila neprijemneho bolenia a palenia.

martinaZV

ja som spolu s canestenom uzivala aj wobenzym a pomohlo mi to mykozu som rok a pol nemala a prestali sa mi robit aj opary na perách

Juli aa

Beee, Canewsten je antibiotikum, a ak Ta to uz svrbi, tak ako pises, NEZABRA, uz si nan rezistentna. Pravda je, ze to vzdy suvisi aj s crevom a naozaj je dobre, ak sa prelieci aj partner. Mne sa osvedcili bulharske probiotika, uzivala som probiotika ustami s Aloe vera, to maju v ponuke a aj som si davala vnutorne ciste bomilk colon. Su to probiotika bez syntetiky.

vejkaa

Pokial mas opakovane mykozy a aj priatela treba aby sa preliecil aj on preto sa ti to mozno vkuse vracia a ak si single tak to ries s gynekologom musi ti pred sa nieco pomoct

ised

Sandri tiez tym trpim, uz 2,5 roka kazdy mesiac, niekedy aj 2x do mesiaca, tiez som uz zufala, bola som na imunologii vsetko v poriadku, brala som.wobenxym ktory mi vobec nepomohol, niekedy sa mi uz ani zit nechce.
Nehovoriac o tom ako to narusa intimny zivot, ze a priatelom mavame sex tak 3x do.mesiaca, aom zvedava ako.dlho mi to bude este tolerovat :-(

Sandrika88

Baby poradte mi mam opakovane mykozy hoci som bola na vysetreniach vysadila som komplet cukor jem viac probiotických veci a hlavne vela zeleniny no aj tak sa mi mykoza vracia skoro takmer kazdy mesiac som uz z toho naozaj zufala :(

Malenisa

Ja som mala problem s mykozami, dlho som sa ich nevedela zbavit, pomohol mi az wobenzym. Som s nim velmi spokojna, odporucam