Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prehnane starostlivy?

Príspevok v téme: Prehnane starostlivy?
renkaenka

Som vo vztahu s muzom ktory sa sprava niekedy dost zvlastne a mozno je aj prehnane starostlivy. Totiz mam niekedy pocit ze chce preberat rolu zeny. Zacal zehlit, piect, vravi mi kedy si mam zmyt vlasy, pri sprchovani raz pouzil moj sampon, a zaujima sa o typicke zenske veci. Neviem, no mozno je to tym ze vyrastal cely zivot len s mamou. Rozpravali sme sa uz o tom velakrat no on akoby to bral normalnu vec. Riesit veci co sa tyka cisto zien. Pride mi to divne a zvlastne. Jeho teta mi este k tomu povie ze by som si ho mala vazit za to ze je tak starostlivy. Lenze co ako. Ze riesi zenske zalezitosti? Aky mate vy na to nazor. Je to v pohode alebo tym chce len nieco naznacit.

dalsi

To bude nejaky hajzlik urcite, ked si nieco take strasne mohol dovolit.

No nemohol radsej dojst domov ozrany z krcmy, prepit celu vyplatu, pochodit miestne bordely a po prichode domov, zmalovat ti zadok remenom do modra ?

Na co sa to hra ? Uz davno, mohol doma zenu zrubat z jednej i druhej strany a on takto... Co si to dovoluje takto sa spravat a zene ani zaucho neda ????

Urcite je ten chlap skryta lesba.
------------------
:-DDDD

Takto by to bolo lepsie, keby sa spraval ? :-DDDD

Sejla

Neuznávam medzipohlavné stereotypy, je to pre mňa skor vec dávnej minulosti, keď prevažne muži zarábali a ženy boli v domácnosti. Dnes, keď obe pohlavia pracujú, mali by si aj starostlivosť o domácnosť rozdeliť rovnakým podielom. Neviem, čo myslíš tým, že sa zaujíma o ženské veci. To je čo napríklad?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prehnane starostlivy? - Fórum - ZDRAVIE.sk