Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co sa stalo? stretnutie

Príspevok v téme: Co sa stalo? stretnutie
Mima8

Ahojte, rada by som poznala vas nazor. Budem sa to snazit skratit.

Cez net som sa zoznamila s jednym muzom (on cez 30, ja 27), rozumeli sme si, mali sme podobne nazory na zivot, pisali sme si aj dlho do rana, obaja sme mali originalne nase fotky, takze ziadne podfuky. V podstate on bol vzdy iniciativnejsi, mala som aj pocit, ze sa mu pacim. Viem, ze chlapi zvyknu aj namotavat, to mi je jasne...

Prisiel den D (piatok) a stretli sme, isli sme na drink, pokecali, vyzeralo vsetko v pohode. Ale od toho momentku ako keby nastal zlom... Komunikacia ochabla, pripadne nebola vobec, az som mala pocit, ze sa mi vyhyba. Tak som mu v pondelok napisala, ze sa mi nemusi vyhybat, ze ja ho nebudem bombardovat. Dostala som takmer okamzitu odpoved, ze mal narocny vikend, tak nestihal. (co mi pride ako blbost, kedze predtym nemal problem odpisovat aj kazdu chvilku, aj popri praci...). Prehodili sme par sprav a kedze bolo uz dost neskoro, tak sa rozlucil, ze uz ide spat. Nasledujuci den nic a ked sme boli aj obaja online, proste vacsinou sa bud vypol alebo nenapisal. Ja tiez nie. Az teraz opat po cca tyzdni, len tak, ze ako sa ma, odpoved som dostala ale dalsiu spravu uz ani neotvoril a to je uz par dni...

Najprv som si myslela, ze caka, ci sa ja ozvem, ze nechcel tlaci, ale teraz je mi uz jasne, ze jednoducho nema zaujem. Aj ked nechapem, ze moj profil pozeral, ale nenapisal... A pritom ja nehladam vztah ani nic, myslela som, ze si rozumieme, ze budeme kamosi a travit pripadne spolocny cas. Samozrejme sa nechcem vtierat ani ponizovat, ale nechapem co sa stalo... Rozhodne som sa pocas pisania nepretvarovala a ani na stretnuti. A fakt to nebol nejaky trapas, ze sme ticho kukali do prazdna a pocitali sekundy do konca... Takze preto tomu vobec nerozumiem... Normalne mam pocit, ako keby mu niekto nieco o mne nahucal, aj ked som mozno uz paranoidna. To, ze nazivo "neprebehla iskra" chapem, ale preco taketo spravanie a nepovie priamo co sa deje...

Otazka znie, kontaktovali by ste ho este poslednykrat, nech je uprimny, kedze sa tak prezentoval, a napise kde je problem alebo by ste sa na to vykaslali?

dandaD

To je dobre, ze to beries, ako
uzavrete.

Priznam sa, ze tiez by ma to nenechalo lahostajnou, kebyze sa takto sprava ktokolvek, komu venujem svoju pozornost.
Je to minimalne neslusne.
Muzi su ale dost zbabeli vo vseob., cest vynimkam. A toto je podla mna anti-sexi, takze dobre, ze si sa to dovtipila skoro.
A ani na kamaratstvo, ci ako si to vlastne myslela by nebol vhodny. Neuprimneho zbabeleho slabocha predsa nepotrebujes.

Mima8

Vdaka vsetkym za nazory a prispevky. :)

Odpisala som mu normalne, precital a uz sa neozval opat. Beriem to ako uzavrete.

A mate pravdu, chlapov je na svete dost. :D Nebola som v kontakte len s nim a naco sa trapit co sa udialo kvoli niekomu, komu nestojim ani za spravu. Musim menej take veci rozoberat, bude mi lahsie.

Vdaka este raz.

michal555

napadla ma este jedna moznost. Neozval sa umyselne tyzden, koluju take trapne pravidla ze kedy sa ozvat po prvom rande a niektori ludia sa tym riadia. Zeny alebo muzi umyselne neodpisu niekolko dni aby nedali najavo prilisny zaujem. Na jednej strane to beriem ze take napatie a neistota tam musi zo zaciatku byt, ale absolutne nezastavam nejaku "game". No vela krat som sa na vlastnej kozi presvedcil kolko ludi to berie ako "game".

miki26

Možno proste po stretnutí si urobila chybu, že si mu napísala. Napr. tá známa mohla byť zbehlejšia a zavolala mu napr. po prvom stretnutí. Ver tomu, že je rozdiel, keď niekto ti píše alebo hovorí :D Minimálne na hlase by si mohla spozorovať, že čo a ako myslí. Nemusela by si týždne rozmýšľať o istých veciach len cez monitor :)

Maoam

mas problem s tym, ak niekto ignoruje tvoju osobu

nie kazdy je schopny/ochotny napisat priamou recou skutocne pohnutky, ktore ho viedli k tomu, ako sa sprava

ty sama to vyzadujes, zrejme si priamy a uprimny typ, ale skus sa opytat sama seba, v ktorych situaciach volis rovnaku taktiku (moze to byt uplne ina sfera, ako vztahova)

budes prekvapena

skakata27

jasny nezaujem, naco ho chces este kontaktovať? ked on nechce? mozno si sa mu pacila na fotkach, ale nie naživo... stym nic nespraviš, zbytočne sa budeš strápňovať ked sa mu budeš vtierať... nechce, nechce, neboj sa kamošov aj priateľa si najdeš a to takého čo bude mať o teba zaujem.. vela stastia

lorrines

Mima a za ten tyzden odkedy si pisala prvy raz sa niečo zmenilo? Stale je taky? Stretli ste sa ešte alebo aspon ste si pisali?

sewie

Mima8, ved to mas jedno kto si co mysli preco to beries ako to beries...ale musis uznat ze niekedy veci popierame:P ale ok, ak ti teda islo len o kamratstvo tak to nechame tak:)...
kazdopadne mozne odpovede uz padli...
je mozne ze on chcel nieco viac a teda 1. ty si nebola co hladal, 2. bola si az moc dostupna a vyzva zmizla, alebo fakt chcel tiez len kamaratstvo a tym padom fakt nie je dovod aby ti donekonecna vypisoval...ved aj s kamoskami ktore tak casto nevidis si asi kazdy den nepises, ci?...proste to nechaj tak, neuvazuj nad tym...ak bude chciet niekam ist a ty budes mat chut tak chod...ako som pisala aj ja som spoznala kamosa cez net a niekedy nenapise vobec nic asi mesiac a vzapati ma taha na nejaku akciu...ste dvaja vpodstate neznami ludia a nic si nedlzite:)

AfterEight

Ahoj :)

mne sa toto stalo 2x

Mozes hovorit, ze si od toho neocakavala viac,ale vnutri sama dobre vies, ze keby to aj vyslo s nim bola by si rada. Inak by si kvoli nemu neobetovala tolko casu.

On sa tiez mohol tvarit, ze ved ide len o "stretko" ale je to chlap, takze ak by si sa mu pacila, urcite by ti hned ako prides domov, napisal.

Ako som spominala 2x mi to tiez nevyslo a sice predtym dotycni tvrdili,ze vztah nechcu, ide len o ciste kamaratstvo, po stretku sa neozvali.

Ja som cakala, cakala, cakala a kedze som uprimna osoba a kritiku znesiem, som sa normalne narovinu spytala, ze kde je problem, ze sme dospeli, tak preco sa chova ako pubertak a nema ani tolko odvahy mi napisat, ze jednoducho v reali nema zaujem so mnou viac komunikovat (mozno som bola moc ukecana, mozno som nemala miery ako modelka, mozno mam velky nos (fotky prikraslene nemal)) a vidis napisal mi potom pravdu, ze cakal nieco ine, druhy si vymyslel, ze nema cas (klamal, ale mne to bolo jedno, ved aspon sa ukazalo, ze nema gule ani na to, aby pravdu povedal)

Ale mne to bolo jedno, ved chlapov je tolko :) nemozem sa kazdemu pacit

A potom prislo stretko uz s mojim terajsim priatelom a rozumeli sme si v reali tak ako na nete a dokonca, ked som prisla domov, uz ma cakali spravy, a pisali sme si aj piseme stale ako predtym :)

Proste sa mu nepacis a neslo mu len o kamaratstvo, alebo sa vazne cosi stalo napr. sa chce byvalka vratit, alebo nieco doma, nebudes to vediet, dokym sa ho neopytas (ak ti to neda).

A normalne by som mu odpisala, nehrala nejake hry, uvidis co aspon bude pisat a ak napisal len zo slusnosti, to spoznas a viac neodpisuj :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co sa stalo? stretnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk