Co sa stalo? stretnutie

Príspevok v téme: Co sa stalo? stretnutie
Mima8

Ahojte, rada by som poznala vas nazor. Budem sa to snazit skratit.

Cez net som sa zoznamila s jednym muzom (on cez 30, ja 27), rozumeli sme si, mali sme podobne nazory na zivot, pisali sme si aj dlho do rana, obaja sme mali originalne nase fotky, takze ziadne podfuky. V podstate on bol vzdy iniciativnejsi, mala som aj pocit, ze sa mu pacim. Viem, ze chlapi zvyknu aj namotavat, to mi je jasne...

Prisiel den D (piatok) a stretli sme, isli sme na drink, pokecali, vyzeralo vsetko v pohode. Ale od toho momentku ako keby nastal zlom... Komunikacia ochabla, pripadne nebola vobec, az som mala pocit, ze sa mi vyhyba. Tak som mu v pondelok napisala, ze sa mi nemusi vyhybat, ze ja ho nebudem bombardovat. Dostala som takmer okamzitu odpoved, ze mal narocny vikend, tak nestihal. (co mi pride ako blbost, kedze predtym nemal problem odpisovat aj kazdu chvilku, aj popri praci...). Prehodili sme par sprav a kedze bolo uz dost neskoro, tak sa rozlucil, ze uz ide spat. Nasledujuci den nic a ked sme boli aj obaja online, proste vacsinou sa bud vypol alebo nenapisal. Ja tiez nie. Az teraz opat po cca tyzdni, len tak, ze ako sa ma, odpoved som dostala ale dalsiu spravu uz ani neotvoril a to je uz par dni...

Najprv som si myslela, ze caka, ci sa ja ozvem, ze nechcel tlaci, ale teraz je mi uz jasne, ze jednoducho nema zaujem. Aj ked nechapem, ze moj profil pozeral, ale nenapisal... A pritom ja nehladam vztah ani nic, myslela som, ze si rozumieme, ze budeme kamosi a travit pripadne spolocny cas. Samozrejme sa nechcem vtierat ani ponizovat, ale nechapem co sa stalo... Rozhodne som sa pocas pisania nepretvarovala a ani na stretnuti. A fakt to nebol nejaky trapas, ze sme ticho kukali do prazdna a pocitali sekundy do konca... Takze preto tomu vobec nerozumiem... Normalne mam pocit, ako keby mu niekto nieco o mne nahucal, aj ked som mozno uz paranoidna. To, ze nazivo "neprebehla iskra" chapem, ale preco taketo spravanie a nepovie priamo co sa deje...

Otazka znie, kontaktovali by ste ho este poslednykrat, nech je uprimny, kedze sa tak prezentoval, a napise kde je problem alebo by ste sa na to vykaslali?

6853572

..a co poviete na skype napriklad ako nejaku kompenzaciu toho prveho stretnutia ak napriklad niekto z tych dvoch je dlhsiu dobu na sluzobnej ceste?

dixit

pusť to z hlavy, ide o človeka, s ktorým si sa RAZ stretla - napriek tomu, že ste si predtým písali a rozumeli a mohla si mať dojem, že ho poznáš (alebo ste taký dojem mali aj obaja), bolo to stále len virtuálne. realita je iná vec. takže to tak treba brať. naozaj nie je povinný ti písať či vysvetľovať, že si sa mu nepáčila alebo čo. btw pokojne je možné aj to, že má toho teraz naozaj vyše hlavy a časom sa ozve. takže ho nechaj tak, záujem o priateľstvo si už prejavila, určite na to nezabudol, ak bude chcieť, ozve sa, ak nie, tak nie. ty si zatiaľ ďalej ži svoj život :)

Slobodna

Kokos ludia sa spamatajte,ved vy to beriete ako nejaky sport. Vyberate si ludi ako tovar v supermarkete. Na tej sa mi nepaci hlas, na tej telo alebo vlasy, znamienko, chodza, ta je prilis ticha, ta zas prilis ukecana ... To nema s hladanim nic spolocne, len sa zahravate, clovek pre vas nema ziadnu hodnotu. Vyberiete, nevyhovuje, zahodite bez vysvetlenia a ide sa dalej, na dalsiu potencionalnu obet. Je to taka internetova promiskuita. Ja by som internetove zoznamky zakazala a najviac ma dojimaju sexzoznamky.To sa vam nehnusi spat s uplne cudzim clovekom, neviete co mozete od neho cakat, co vam spravi, cim nakazi atd.?

sewie

sanylie-suhlasim! ja si tiez vymenim par viet v style-odkial si, co robis...a potom uz nerozvijam dalsiu diskusiu, proste chcem osobne stretnutie a ak sa dotycny k nemu nejak nema, kaslem nanho...vypisovanim si clovek buduje zbytocne ocakavania ktore sa nenaplnia (velmi casto)

sanylie

presne pre toto sa treba stretnut osobne a nie namotavat sa niekolko mesiacov pisanim!! moja skusenost a pravidlo č1 pri netovych zoznamkach.aj mne sa to stalo niekoľkokrat a už to riešim uplne opačne :)pretože ľudia si aj možu cez pismenka rozumiet no na stretnuti to može dopadnut uplne inak..preto zlate pravidlo osobne sa vidiet rozpravat nieco zazit..

Nina.

Mima8 - je vidno, že ťa to trápi a budeš sa tým zaoberať ešte sto rokov, keď mu nenapíšeš. Tak na tvojom mieste by som mu proste ešte napísala poslednú správu so všetkymi svojimi dojmami, pocitmy a myšlienkami, ktoré chceš aby vedel a aby ti k tomu niečo povedal - naformulovala by som to jasne a polopatisticky, dala by som si záležať, aby tam nič, čo mu chcem ešte dať vedieť nechýbalo a proste mu to poslala - nie kvôli nemu - na neho už kašlať -, urobila by som to proste pre seba, pre vlastný pokoj duše a hotovo. Ver, že ak to urobíš, bude ti lepšie na duši, lebo aspoň budeš vedieť, že ty si už povedala všetko a lahšie sa takto dostaneš do stavu, že ti bude už fakt ukradnutý - najhoršie čo sa môže stať, že ťa potom pošle niekam, alebo neodpíše, ale tebe to už môže byť jedno. Proste tu nejde o nejakú hrdosť - práveže ak mu to napíšeš a ty to dáš zo seba von, robíš to pre seba, nie kvôli nemu.

Katkaaa

odpovedam: to môže byť skutočný dôvod, znie to reálne.. predsa písanie je písanie, skutočný kontakt môže byť iný....

odpovedam

no neklamme si. aj ked sa dohodnu na "nezavaznom stretku", vzdy su ta ocakavania, hlavne, ak si pri pisani rozumeli. A chlapec sa sklamal, ocakavania sa nenaplnili. Takze chapem, ze nechcel ostat ani kamaratom. Pretoze v skutocnosti hladal daco ine...