Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozišiel sa so mnou priatel, mám chuť zomrieť

Príspevok v téme: Rozišiel sa so mnou priatel, mám chuť zomrieť
Veronika1998

Rozišiel sa somnou pred týždnom môjj priatel po 7 mesiacoch,mám len 17 ano viem prídu další leppší,lenže ja nikoho iného nechcem :-(....Milujem ho aj napriek tomu že posielal nahé fotky iným babám že na začiatku nášho vzťahu chodil za bývalou..všetko som mu odpustila :-( ... Ale on mi nevie odpustiť to že som sa sním pohádala, ano bola som žiarlivá,obmedzovala som ho :-( .. ale ja som sa zmenila a on ma už nechce ani vidieť :-(... spravila som blbosť :-( vyhrážať sa tým že ho dám zbiť ano bola to blbosť,ale už som nevedela čo mám robiť :-( ... udal ma na polícii už za ním nemôžem ani ísť a strašne mi chýba potrebujem jeho objatie všetko :( ... Ja chcem aby sa ku mne vrátil :-( ... Mám chuť zomrieť vobec nemám chuť do života čo mám robiť? :-( Zabudnuť nedokážem :-( .. Lebo h omilujem doslova milujem a spravila by som čokolvek aby sa vrátil :--( ....

Sixx

Veronika, neboj sa príde ešte viacej chlapcov...tvoj priateľ je záletník a ty si sa naňho chorobne naviazala...Ešte veľa krát sa v živote sklameš vo vzťahoch...to níč on je len kurevník a potrebuje byť obletovaný holkamy ;)

sewie

holka, emilimili ma pravdu! prestan sa ponizovat, vyhrazat sa niekomu ze ho das zbit a neviem co...chovas sa jak histerka!je to teraz tazke ale prejde to...vyplac sa do vankusa, pocuvaj smutne pesnicky-ale nie moc dlho...! trochu si posmut, trebars aj vybi zo seba hnev-sportom alebo niecim konstruktivnym...a ked sa bude aspon trochu dat, vybehni za kamaratkou, pokecajte si, mozes sa aj jej vyplakat na ramene a potom pomaly zacni znovu zit...nikomu kto ta nechce sa nevnucuj!nikdy! je to bytocne, toho cloveka neziskas a sebavedomie ti akurat klesne na bod nula...z toho co si pisala ste obaja boli na vztah nezreli...nechaj to tak...ukludni sa, ver ze zivot pojde dalej a k lepsiemu!

emilimili

A este tu prikladas foto, nie je toto vymyslena tema?? Ja by som sa hanbila ako pes, takto na verejnom fore! Ak si na tej fotke ty, tak mozes mat na kazdy prst 10takych a ten tvoj no nehnevaj sa ale nic moc co je na nom take uzasne?? Ach jaj

emilimili

Zena vzchop sa! Kde zostala tvoja hrdost? Si ty normalna? On posielal hole fotky inym a este chodil za exkou a ty sa kvoli nemu takto ponizujes a chces zabit? CO HO MA ZLATEHO??? Sorry ale ja toto nikdy nepochopim! Pro jedno kviti slunce nesviti, NASRAT!!! Ako keby bol jediny chlap na svete, spamatajte sa baby!!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.